poniedziałek , 28 Maj 2018
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Alfa Centrum Gdańsk zaprasza miłośników planszówek
Bez tytułu

Alfa Centrum Gdańsk zaprasza miłośników planszówek

alfaNajbardziej alfapozytywne Gry Planszowe w Alfa Centrum już 4 i 5 listopada

Jesień już pełni – wraz z nią przychodzi słotna pogoda, na którą mamy swój sposób: rozgrywki gier planszowych w gronie najbliższych.

Planszówki przeżywają obecnie swój renesans. Po pierwsze są doskonałą alternatywą dla komputera i telewizora, a po drugie w planszówki można grać wszędzie – czemu więc nie w centrum handlowym?
Proponujemy spotkanie z planszówkami, które być może będzie dla wielu doskonałą okazją do „odkurzenia” świata fascynującej rozrywki. Gry strategiczne, familijne, słowne, liczbowe, logiczne, karciane i wiele innych – każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość zagrania w grę Pędzące Ślimaki w wersji XXL na scenie!

Zaproponujemy wybór 15 gier, które zostały podzielone według kategorii czasu na długie, średnie i krótkie. Zadaniem uczestnika konkursu jest zebranie po jednej pieczątce z każdego typu gry na kuponie konkursowym.
Pierwszych 100 osób, które w danym dniu, jako pierwsze zbiorą 3 pieczątki, otrzymują upominek w postaci wcześniej ustalonej gry. Każda osoba może wygrać tylko 1 grę w ciągu dnia.

Poczuj i Ty modę na planszówki!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

mat.prasowe

Forum Gdańsk rusza już 16 maja

Po raz pierwszy gdańszczanie będą mieli okazję zobaczyć Forum Gdańsk od środka już 16 maja. ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>