poniedziałek , 23 Październik 2017
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Bezpieczeństwo ponad wszystko
GDAŃSK - POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – ZAPRASZAMY NA DEBATY!

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Gdańscy policjanci wspólnie z Dyrekcją IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku i Zespołem Szkół Samochodowych w Gdańsku zapraszają na debaty społeczne pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie odbędą się 13 i 14 czerwca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy.

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół Samochodowych w Gdańsku zapraszają na kolejne spotkanie dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Debata odbędzie się 13 czerwca br. o godz. 11:00 na terenie szkoły przy ul. Elbląskiej 54/56 w Gdańsku. Dzień później funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu w Nowym Porcie wspólnie z Dyrekcją IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku organizują debatę społeczną na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 na terenie szkoły przy ul. Na Zaspę 31a w Gdańsku.

Debaty mają charakter otwartego spotkania, na które zapraszamy mieszkańców Gdańska, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Podczas spotkania policjanci umówią także działanie programu Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji mobilnej „Moja Komenda”.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu mogą zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

KMP Gdańsk

Zobacz również

Wspaniala_populaire-deborah-francois

Kino w Blokowisku przez cały wrzesień

„Kino w Blokowisku” to cykl plenerowych pokazów filmowych odbywających się na trawniku przed klubem „Plama” ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>