poniedziałek , 23 Październik 2017
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Biegowe Grand Prix Dzielnic za nami!
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Biegowe Grand Prix Dzielnic za nami!

W sobotę, 3 czerwca odbyło się biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska. Zaspa-Młyniec stała się na chwilę gdańskim centrum sportu!

Grand Prix Dzielnic połączone było z festynem rodzinnym w kompleksie sportowym pomiędzy ZKPiG nr 13 a XV Liceum Ogólnokształcącym na Zaspie. Celem wydarzenia jest promocja aktywnego trybu życia.

Na portalu gdansk.pl czytamy:

Na cały cykl składa się pięć etapów w różnych dzielnicach Gdańska. Pierwszy tegoroczny bieg odbył się 21 maja. Uczestnicy i zwycięzcy otrzymują medale i nagrody.

Impreza na Zaspie Młyniec w sobotę, 3 czerwca, rozpoczęła się około godz. 11:00. Na scenie odbywały się koncerty muzyczne różnych grup artystycznych z dzielnicy, na bieżni oraz w okolicy odbywały się zawody sportowe.

Grand Prix, podobnie jak w poprzednim roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a udział w nim wzięło kilkaset osób.

Zobacz również

fot. A. Szostek

Spotkania z podróżnikami w Plamie

„Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) i Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszają na jesienno-zimowy cykl spotkań ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>