czwartek , 19 Kwiecień 2018
Strona Główna | KOBIETA W TRÓJMIEŚCIE | „Cudowny chłopak” od Wydawnictwa Albatros (Czytam na Zaspie)
20180114_095941

„Cudowny chłopak” od Wydawnictwa Albatros (Czytam na Zaspie)

20180112_095700Wydawnictwo Albatros 17 stycznia odda w ręce czytelników niezwykłą lekturę. Historię małego Augusta, którego życie nie oszczędzało od momentu narodzin. Według nas to pozycja obowiązkowa na liście „książek do przeczytania w 2018″.

August ma 10 lat, 27 operacji za sobą i… nigdy nie chodził do szkoły. Jeden zmutowany gen odpowiada za deformację twarz, która uniemożliwia Augustowi zwyczajne funkcjonowanie. August uczy się w domu, a jego świat to rodzice, siostra Via i ukochana suczka Daisy. Nadchodzi jednak dzień kiedy chłopiec musi zmierzyć się z własnym strachem. Auggie zaczyna uczęszczać do piątej klasy w pobliskiej szkole.

20180114_100028

„Cudowny chłopak” to książka o pokonywaniu strachu i własnych słabości. To ciepła, wzruszająca, chwilami niesamowicie zabawna historia małego bohatera i dobrego człowieka. August to nieprzeciętny 10-latek, którego postać przypomina czytelnikowi o najważniejszych wartościach w życiu takich jak rodzina, miłość i przyjaźń.

Książka „Cudowny chłopak” R.J. Palacio nieprzypadkowo stała się numerem 1 na liście bestsellerów New York Timesa, a także najlepszą książką Amazona w 2012 roku.

Polecamy!

Zobacz również

fot. Alfa Centrum Gdańsk

Pokój dla rodziców w Alfa Centrum Gdańsk

Pokoje dla rodziców w centrach handlowych to zbawienie dla wielu osób, którym dzieci towarzyszą w ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>