poniedziałek , 22 Październik 2018
Strona Główna | WYDARZENIA | Dopalacze i narkotyki miał w mieszkaniu
fot. KMP
fot. KMP

Dopalacze i narkotyki miał w mieszkaniu

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali 24 -letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu blisko 80 gramów substancji, które zostały przekazane do badań. Biegły z zakresu fizykochemii określił, że część z nich to narkotyki, pozostałe to dopalacze. Mężczyzna usłyszał zarzuty może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Dwa dni temu policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku ustalili, że 24-letni gdańszczanin wrócił do przestępczego procederu i może posiadać narkotyki. Kryminalni w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli ponad 80 gramów środków odurzających. Mężczyzna miał je schowane m.in. w skrytkach zrobionych w puszkach po napojach. Policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną, telefony komórkowe oraz znalezione substancje i przekazali je do badań laboratoryjnych.

Biegły z zakresu fizyko-chemii, któremu policjanci przekazali środki wstępnie określił, że blisko 20 gramów to narkotyki, a pozostałe substancje to najprawdopodobniej dopalacze.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za to przestępstwo może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Miejska Policji

Zobacz również

fot. Internet

Porozmawiajmy o raku

Rak nie jest przyjemnym tematem do rozmów. Przeraża i sieje spustoszenie w życiu każdej osoby, ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>