niedziela , 18 Listopad 2018
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Drugie urodziny Galerii Zaspa!
Galeria Zaspa 1

Drugie urodziny Galerii Zaspa!

Z okazji swoich drugich urodzin już w najbliższą sobotę Galeria Zaspa zmieni się w wesołe miasteczko. Karuzela, warsztaty balonowe, pokazy mima i kuglarza oraz liczne konkursy z nagrodami – to tylko część atrakcji, jaka czeka klientów już 21 kwietnia.  

Na drugie urodziny Galeria Zaspa zaprasza całe rodziny – w sobotę, 21 kwietnia,
w godz. 11-18. Nie zabraknie zarówno atrakcji dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych,
a motywem przewodnim będzie wesołe miasteczko. W dniu imprezy przed centrum stanie karuzela oraz bujaki, dla nieco młodszych uczestników.

Na dzieci czekają m.in. ciekawe gry i zabawy pod okiem animatorów. Będzie można pomalować sobie buźkę w wybrany wzór, a w trakcie warsztatów Balonowe ZOO także nauczyć się tworzyć figurki zwierząt z baloników. W trakcie wydarzenia po terenie Galerii będą poruszać się Mim oraz Kuglarz, którzy – oprócz pokazów swoich umiejętności – zorganizują ciekawe konkursy dla wszystkich uczestników. Do wygrania m.in. bilety na karuzelę oraz inne niespodzianki. W Galerii Zaspa obecni będą także znani bohaterowie dziecięcych bajek – kot Tom oraz Myszka Miki. Wszystkie dzieci będą mogły bawić się z nimi oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Dla wszystkich uczestników przewidziano także słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej oraz popcornu, a o 12.00 – specjalnie przygotowany na tę okazję urodzinowy tort.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników sportowej rywalizacji. Będzie można m.in. przetestować moc swoich mięśni w zmaganiach z młotem-siłomierzem. Przez cały dzień trwać będzie także zabawa w giga-wersję popularnej gry w „rzutki”. Mega Darts – bo tak nazywa się konkurencja – wyłoni najcelniej rzucającego klienta, na którego czekają niesamowite niespodzianki. Do zwycięzcy trafi wyjątkowa nagroda główna: lot paralotnią. Dla uczestników sklasyfikowanych na niższych miejscach czekają dodatkowe nagrody pocieszenia.

Galeria Zaspa w dniu wydarzenia czynna będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/187844848605810/.

Zobacz również

alfa

Psi Patrol w Alfa Centrum Gdańsk już niebawem!

Już w sobotę oraz w niedzielę 1-2 września w godzinach od 12:00 do 18:00, Centrum ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>