poniedziałek , 23 Październik 2017
Strona Główna | WYDARZENIA | Aktualności | Dzisiaj mieszkańcy Zaspy spotkają się z prezydentem Gdańska
fot. zaspa24.pl
fot. zaspa24.pl

Dzisiaj mieszkańcy Zaspy spotkają się z prezydentem Gdańska

Projekt zabudowy dawnego pasa startowego na Zaspie jest jednym z „gorętszych” tematów w tej dzielnicy. Wielu mieszkańców obawia się nowej inwestycji. W środę, 31 maja, będzie można porozmawiać ten temat z urzędnikami, władzami miasta, a także przedstawicielami firmy deweloperskiej, która planuje wybudować w tym miejscu osiedle – informuje portal gdansk.pl

W środę, 31 maja, zaplanowano bowiem kolejne spotkanie obywatelskie z mieszkańcami, w ramach cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. Tym razem odbędzie się ono w dzielnicy Zaspa-Młyniec. W tych spotkaniach uczestniczy zawsze prezydent Gdańska, a także jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów gdańskiego magistratu i prezesi miejskich spółek. Jest to okazja, by dowiedzieć się, jakie plany mają urzędnicy wobec danej dzielnicy i kiedy będą zrealizowane. To także możliwość, by osobiście porozmawiać na interesujący mieszkańców temat, ewentualnie zgłosić problem, który należy rozwiązać.

Spotkanie na Zaspie będzie już 69. zorganizowanym w ramach tego cyklu. Odbędzie się ono w gmachu XV Liceum Ogólnokształcącego, przy ul. Pilotów 7. Początek o godz. 17.00.

Z kolei od godz. 16.00 w budynku XV LO działać będą punkty informacyjne poszczególnych jednostek miejskich.
W minionym tygodniu na terenie Zaspy-Młyniec odbył się spacer gospodarski z udziałem prezydenta Gdańska, radnych dzielnicy, radnego miasta oraz urzędników.

źródło tekstu: gdansk.pl

Zobacz również

gdansk zaginiony

Zaginiony 78-latek

Policjanci z komisariatu V w Gdańsku poszukują 78-letniego Henryka Sucheckiego z Gdańska. Mężczyzna ostatni raz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>