poniedziałek , 28 Maj 2018
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Ewa Farna w Heliosie w Gdańsku
ewa farna 2

Ewa Farna w Heliosie w Gdańsku

ewa farnaOgólnopolska sieć kin Helios zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów jednej z najbardziej charyzmatycznych i energetycznych muzycznych osobowości – Ewy Farnej! W wybranych kinach sieci fani spotkają się z gwiazdą, wysłuchają krótkiego setu akustycznego oraz obejrzą film dokumentujący 10 lat życia na scenie!

Ewy Farnej nikomu przedstawiać nie trzeba. Piękna, młoda, zdolna, z atomowym głosem dała się poznać szerokiej publiczności w wielu odsłonach. Pojawiła się jako trener swej drużyny w 3. edycji „Bitwy na głosy”, gdzie dotarła do samego finału. Zasiadła w jury słowacko-czeskiego „Superstar” – odpowiednika polskiego „Idola”.

W 2017 roku wkroczyła z nową energią i nowymi projektami: w Polsce i Czechach wydaje singiel promujący film „Wszystko albo nic”, za który w Polsce otrzymuje Złotą Płytę, wzięła udział
w dubbingu superprodukcji animowanej „SING” i została jurorem w powracającym po 12 latach na antenę „Idolu”. Jesienią tego roku wokalistka wkracza na wielki ekran z filmem „EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA”, który dokumentuje jej 10-letnią obecność na scenie. Przy tej okazji spotka się z fanami w wybranych kinach sieci Helios: Wołomin (6.11.), Białystok Biała (8.11.), Olsztyn (13.11.), Gdańsk Galeria Alfa (22.11.), Szczecin Outlet Park (27.11.) oraz Łódź Sukcesja (13.12.).

Szczegółowe informacje dotyczące premierowych pokazów filmu „EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA” dostępne są pod adresem www.helios.pl/ewafarna. Do zobaczenia na spotkaniach i muzycznych seansach!

Zobacz również

mat.prasowe

Forum Gdańsk rusza już 16 maja

Po raz pierwszy gdańszczanie będą mieli okazję zobaczyć Forum Gdańsk od środka już 16 maja. ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>