poniedziałek , 22 Październik 2018
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Ewa Farna w Heliosie w Gdańsku
ewa farna 2

Ewa Farna w Heliosie w Gdańsku

ewa farnaOgólnopolska sieć kin Helios zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów jednej z najbardziej charyzmatycznych i energetycznych muzycznych osobowości – Ewy Farnej! W wybranych kinach sieci fani spotkają się z gwiazdą, wysłuchają krótkiego setu akustycznego oraz obejrzą film dokumentujący 10 lat życia na scenie!

Ewy Farnej nikomu przedstawiać nie trzeba. Piękna, młoda, zdolna, z atomowym głosem dała się poznać szerokiej publiczności w wielu odsłonach. Pojawiła się jako trener swej drużyny w 3. edycji „Bitwy na głosy”, gdzie dotarła do samego finału. Zasiadła w jury słowacko-czeskiego „Superstar” – odpowiednika polskiego „Idola”.

W 2017 roku wkroczyła z nową energią i nowymi projektami: w Polsce i Czechach wydaje singiel promujący film „Wszystko albo nic”, za który w Polsce otrzymuje Złotą Płytę, wzięła udział
w dubbingu superprodukcji animowanej „SING” i została jurorem w powracającym po 12 latach na antenę „Idolu”. Jesienią tego roku wokalistka wkracza na wielki ekran z filmem „EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA”, który dokumentuje jej 10-letnią obecność na scenie. Przy tej okazji spotka się z fanami w wybranych kinach sieci Helios: Wołomin (6.11.), Białystok Biała (8.11.), Olsztyn (13.11.), Gdańsk Galeria Alfa (22.11.), Szczecin Outlet Park (27.11.) oraz Łódź Sukcesja (13.12.).

Szczegółowe informacje dotyczące premierowych pokazów filmu „EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA” dostępne są pod adresem www.helios.pl/ewafarna. Do zobaczenia na spotkaniach i muzycznych seansach!

Zobacz również

alfa

Psi Patrol w Alfa Centrum Gdańsk już niebawem!

Już w sobotę oraz w niedzielę 1-2 września w godzinach od 12:00 do 18:00, Centrum ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>