sobota , 18 Listopad 2017
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Ferie zimowe z Plamą
fot. Plama
fot. Plama

Ferie zimowe z Plamą

Na czas tegorocznych ferii „Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) przygotowała dla dzieci zróżnicowaną ofertę.

W poniedziałki i środy o godzinie 13.00 zapraszamy najmłodszych na warsztaty lalkarskie zatytułowane „Pacynki, czyli zrób sobie lalkę” (koszt jednorazowego udziału w dwugodzinnych zajęciach to 20 zł).

Natomiast we wtorki i czwartki ta sama pora zarezerwowana będzie dla młodych fanów X Muzy – dla nich przygotowaliśmy cykl seansów filmowych w ramach cyklu „Kino w Blokowisku” (Wstęp wolny).

Ponadto regularnie od poniedziałku do piątku odbywać się będą zajęcia artystyczne dla najmłodszych z dziedziny plastyki, gdzie dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w dowolnej technice plastycznej oraz z ceramiki, gdzie pod okiem instruktora będzie można stworzyć własnoręcznie zaprojektowany przedmiot z gliny. Koszt jednorazowego udziału w dwugodzinnych zajęciach to 20 zł (materiały są wliczone w koszt zajęć).

Natomiast w niedziele o godzinie 17.00 „Plama” GAK i Teatr w Blokowisku tradycyjnie zaproszą wszystkich najmłodszych na spektakle teatralne (bilety w cenie 8 zł od osoby).

Zobacz również

mat.prasowe

Uroczyste otwarcie showroomu AJ Produkty

AJ Produkty jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów mebli biurowych. Na początku października firma udostępniła ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>