sobota , 18 Listopad 2017
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Kolejne marki dołączają do Galerii Wnętrz CITY MEBLE
DSC_0988

Kolejne marki dołączają do Galerii Wnętrz CITY MEBLE

Wiosenny termin otwarcia Galerii Wnętrz CITY MEBLE w Gdańsku zbliża się wielkimi krokami. Jak podaje firma GNRR zajmująca się komercjalizacją City Meble do grona nowych marek w centrum, dołączają kolejne: HENDI, Italmeble, PRAXIS oraz Dom Projektowy.

Hendi Polska otwiera swój pierwszy na pomorzu showroom zajmujący ponad 580 m2. Firma ta jest częścią międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 70 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie, firmę wspomaga swoim wizerunkiem sam Kurt Scheller.

Do nowych najemców Galerii dołączyła także ogólnopolska sieć salonów meblowych ITALMEBLE zajmując lokal o powierzchni 208 m2. Będzie to pierwszy w Gdańsku salon marki oferujący asortyment włoskich jak i polskich producentów, który cechuje najwyższa jakość wykonania.

Firma PRAXIS Technika Oświetleniowa Sp. z o.o zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie oświetlenia – od projektu po dostawę sprzętu.

Natomiast DOM PROJEKTOWY zajmuje się kompleksowym wykańczaniem mieszkań pod klucz oraz tworzeniem grafiki użytkowej pod preferencje klienta.

Zobacz również

mat.prasowe

Uroczyste otwarcie showroomu AJ Produkty

AJ Produkty jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów mebli biurowych. Na początku października firma udostępniła ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>