poniedziałek , 23 Październik 2017
Strona Główna | KOBIETA W TRÓJMIEŚCIE | Limitowana kolekcja Mikołaj Cielniak for Medicine
5

Limitowana kolekcja Mikołaj Cielniak for Medicine

W salonach oraz sklepie internetowym marki Medicine właśnie pojawiła się limitowana kolekcja ubrań z grafikami autorstwa Mikołaja Cielniaka. Jest to kolejny efekt współpracy Medicine z młodymi polskimi artystami, która wpisała się już na stałe w DNA marki.

Odkrywanie utalentowanych grafików i ilustratorów oraz prezentowanie ich twórczości szerszej publiczności możliwe jest dzięki Bankowi Grafik – specjalnemu serwisowi na stronie Medicine, za pośrednictwem którego każdy artysta może przesłać swoje prace, zgłaszając chęć współpracy z marką. To właśnie dzięki Bankowi Grafik marka Medicine miała szansę zapoznać się z twórczością Mikołaja Cielniaka. W zeszłym roku kilka wykonanych przez niego grafik weszło w skład kolekcji Grafika Polska, a teraz przyszedł czas na samodzielną, limitowaną kolekcję.

2

Mikołaj Cielniak zajmuje się grafiką i ilustracją, a w wolnych chwilach także fotografią. Ukończył architekturę, a wcześniej liceum plastyczne w klasie o specjalizacji graficznej. Ma na swoim koncie współpracę z polskimi i zagranicznymi markami odzieżowymi. Jak sam mówi, jego pierwsze projekty zrodziły się z chęci oderwania od codziennej pracy przy komputerze i powrotu do pasji rozwijanych w liceum plastycznym. Tematyka jego grafik oscyluje wokół zwierząt i świata natury. Wyraźnie widać zainteresowanie anatomią, które przekłada się na obecność motywów ze szkieletami. Prace artysty, tworzone za pomocą rapidografu, charakteryzuje niezwykła szczegółowość i precyzja wykonania. Oszczędna, czarno-biała kolorystyka tylko czasem przełamywana jest akcentami kolorystycznymi wykonywanymi pastelami, markerami lub farbą. Te intrygujące i nieco mroczne ilustracje doskonale wpasowały się w styl marki Medicine. Efektem jest kolekcja złożona z kilkunastu modeli męskich T-shirtów oraz damskich topów i oversize’owych tunik z oryginalnymi nadrukami, od których nie sposób oderwać wzroku.

Kolekcja Mikołaj Cielniak for Medicine: http://wearmedicine.com/specjalne/kolekcja-specjalna-mikolaj-cielniak.html

Bank Grafik: http://bank.wearmedicine.com/

Zobacz również

depilacja-laserowa-bikini

Vectus – nowoczesna depilacja laserowa w Gdańsku

Laser diodowy Palomar Vectus to nowinka w świecie depilacji laserowej. Działa jeszcze efektywniej niż tradycyjna ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>