czwartek , 19 Kwiecień 2018
Strona Główna | WYDARZENIA | Aktualności | Po prostu Położna w Gdańsku!
fot. Po prostu Położna
fot. Po prostu Położna

Po prostu Położna w Gdańsku!

„Nie musisz rodzić, aby poznać swoją położną” pod takim hasłem 12 kwietnia odbędą się kolejne warsztaty w ramach akcji Po prostu Położna. Tym razem kampania dotrze do Gdańska.

Spotkanie skierowane jest głównie do kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo. W czasie blisko czterogodzinnych warsztatów zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak opieka położnej na każdym etapie życia kobiety czy spotkania edukacyjne z położną od 21. tygodnia ciąży. Uczestnicy poznają prawa i kompetencje położnej oraz dowiedzą się jak można pod jej opieką przygotować się do porodu i macierzyństwa, a także na jakie wsparcie można liczyć w kwestii opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. Wiedzę na ten temat przekaże Ewa Janiuk– ekspert kampanii, położna z wieloletnim doświadczeniem – oraz Agnieszka Maciąg – ambasadorka akcji, znana modelka, dziennikarka, piosenkarka i mama, która w czasie ciąży korzystała z opieki położnej. W spotkaniu weźmie udział również Tomasz Chodkowski, prezes firmy Medela Polska, który podczas wykładu „Karmienie piersią a polska rzeczywistość” rozwieje wątpliwości związane z naturalnym karmieniem oraz odpowie na pytania uczestników.

Początek warsztatów o godz. 11:00 w Restauracji Nad Potokiem (ul. Morska 4, Gdańsk-Jelitkowo). Wstęp wolny. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.poprostupolozna.pl. Na zarejestrowanych uczestników czekają liczne quizy z nagrodami oraz prezenty. O szczegółach spotkania uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

Organizatorem kampanii jest portal www.siostraania.pl, Fundacja Siostra Ania oraz NZOZ „Zdrowa Rodzina”.

Do tej pory kampania dotarła do takich miast jak: Opole, Wrocław, Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Poznań, Kraków. Do maja 2014 roku spotkania będą organizowane również w Łodzi i ponownie w Warszawie.

Bieżące informacje o akcji Po prostu Położna można znaleźć na www.poprostupolozna.pl oraz na Facebooku.

fot. Po prostu Położna
fot. Po prostu Położna

Zobacz również

13

Ekologiczne powitanie wiosny z Galerią Zaspa

Zbiórka elektrośmieci z wiosennymi niespodziankami,  kreatywne warsztaty dla dzieci oraz całych rodzin, a także możliwość ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>