Strona Główna | KOBIETA W TRÓJMIEŚCIE | Podaruj sobie piękny i zdrowy uśmiech
mat. prasowe
mat. prasowe

Podaruj sobie piękny i zdrowy uśmiech

Co przynosi tyle satysfakcji, radości i pewności siebie co możliwość pochwalenia się zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem? Braki w uzębieniu przestały być problemem nie do rozwiązania dzięki intensywnemu rozwojowi protetyki stomatologicznej.

W klinice stomatologicznej Orłowska Dental Clinic wachlarz rozwiązań protetycznych pozwala pacjentom na wybór uzupełnienia protetycznego wedle swoich upodobań i wymagań.Chirurgia stomatologiczna oferuje wiele zabiegów podnoszących jakość i komfort życia, ale co najważniejsze – pozwala na zdrowie jamy ustnej i brak bolesnych dolegliwości.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurg stomatolog to specjalista odpowiedzialny za wykonanie bardzo precyzyjnych i istotnych zabiegów. Z jego kompetencji i umiejętności korzysta się w wielu różnych dziedzinach stomatologii – wszystko dla maksymalnie najwyższej jakości wykonanej usługi.

Chirurgia stomatologiczna przynosi ulgę pacjentom w wielkim bólu spowodowanym zębami zatrzymanymi, zębami mądrości, ponieważ dzięki jego umiejętnościom usunięcie zęba, nawet zatrzymanego, jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, nie powodującego cierpienia i dyskomfortu u pacjenta.

W celu zapoznania się z pełną ofertą chirurgii stomatologicznej w klinice stomatologicznej Orłowska Dental Clinic zapraszamy na stronę https://wolniewicz.eu/oferta/chirurg-stomatolog-gdynia/

Protetyka stomatologiczna

Odbudowy protetyczne pozwalają pacjentowi odzyskać piękny uśmiech nawet w skrajnych przypadkach braków w uzębieniu.

Dzięki rozwojowi technologicznemu, doświadczeniu i ciągle zwiększanym kompetencjom lekarzy w Orłowska Dental Clinic, możliwe jest szczegółowe odtworzenie pierwotnego stanu uzębienia nawet po utracie zębów naturalnych, przy jednoczesnej dbałości o najwyższy stopień estetyki i funkcjonalności uzupełnień protetycznych.

Rozwiązaniem protetycznym, które stało się jednym z najmniej inwazyjnych jest most adhezyjny, czyli inaczej mówiąc – naklejany na zęby naturalne Pacjenta. Naklejanie mostu adhezyjnego jest zabiegiem nie sprawiającym bólu. Najczęściej umieszcza się go w jamie ustnej za pomocą żywicy kompozytowej, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którym zależy na uniknięciu konieczności szlifowania lub piłowania zębów dla wypełnienia braku w jamie ustnej.

Po więcej informacji zapraszamy https://wolniewicz.eu/oferta/protetyk-gdynia/

Zobacz również

mat.prasowe

Wieczór panieński w gdańskim hotelu

Twoja przyjaciółka już niedługo wychodzi za mąż, a ty jako jej świadkowa stoisz przed zadaniem ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>