poniedziałek , 6 Kwiecień 2020
Strona Główna | KOBIETA W TRÓJMIEŚCIE | Podaruj sobie piękny i zdrowy uśmiech
mat. prasowe

Podaruj sobie piękny i zdrowy uśmiech

Co przynosi tyle satysfakcji, radości i pewności siebie co możliwość pochwalenia się zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem? Braki w uzębieniu przestały być problemem nie do rozwiązania dzięki intensywnemu rozwojowi protetyki stomatologicznej.

W klinice stomatologicznej Orłowska Dental Clinic wachlarz rozwiązań protetycznych pozwala pacjentom na wybór uzupełnienia protetycznego wedle swoich upodobań i wymagań.Chirurgia stomatologiczna oferuje wiele zabiegów podnoszących jakość i komfort życia, ale co najważniejsze – pozwala na zdrowie jamy ustnej i brak bolesnych dolegliwości.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurg stomatolog to specjalista odpowiedzialny za wykonanie bardzo precyzyjnych i istotnych zabiegów. Z jego kompetencji i umiejętności korzysta się w wielu różnych dziedzinach stomatologii – wszystko dla maksymalnie najwyższej jakości wykonanej usługi.

Chirurgia stomatologiczna przynosi ulgę pacjentom w wielkim bólu spowodowanym zębami zatrzymanymi, zębami mądrości, ponieważ dzięki jego umiejętnościom usunięcie zęba, nawet zatrzymanego, jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, nie powodującego cierpienia i dyskomfortu u pacjenta.

W celu zapoznania się z pełną ofertą chirurgii stomatologicznej w klinice stomatologicznej Orłowska Dental Clinic zapraszamy na stronę https://wolniewicz.eu/oferta/chirurg-stomatolog-gdynia/

Protetyka stomatologiczna

Odbudowy protetyczne pozwalają pacjentowi odzyskać piękny uśmiech nawet w skrajnych przypadkach braków w uzębieniu.

Dzięki rozwojowi technologicznemu, doświadczeniu i ciągle zwiększanym kompetencjom lekarzy w Orłowska Dental Clinic, możliwe jest szczegółowe odtworzenie pierwotnego stanu uzębienia nawet po utracie zębów naturalnych, przy jednoczesnej dbałości o najwyższy stopień estetyki i funkcjonalności uzupełnień protetycznych.

Rozwiązaniem protetycznym, które stało się jednym z najmniej inwazyjnych jest most adhezyjny, czyli inaczej mówiąc – naklejany na zęby naturalne Pacjenta. Naklejanie mostu adhezyjnego jest zabiegiem nie sprawiającym bólu. Najczęściej umieszcza się go w jamie ustnej za pomocą żywicy kompozytowej, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którym zależy na uniknięciu konieczności szlifowania lub piłowania zębów dla wypełnienia braku w jamie ustnej.

Po więcej informacji zapraszamy https://wolniewicz.eu/oferta/protetyk-gdynia/

Zobacz również

Nowy Klub Dziecięcy Esy Floresy dla pociech w wieku 1-3 lata

31.07.br. dobiegła końca rekrutacja w państwowych żłobkach. Dla tych z Was, którym nie udało się ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *