niedziela , 18 Listopad 2018
Strona Główna | KOBIETA W TRÓJMIEŚCIE | Dom i dziecko | Pokój dla rodziców w Alfa Centrum Gdańsk
fot. Alfa Centrum Gdańsk
fot. Alfa Centrum Gdańsk

Pokój dla rodziców w Alfa Centrum Gdańsk

fot. Alfa Centrum Gdańsk
fot. Alfa Centrum Gdańsk

Pokoje dla rodziców w centrach handlowych to zbawienie dla wielu osób, którym dzieci towarzyszą w zakupach. Alfa Centrum Gdańsk do dyspozycji swoich klientów oddaje świetnie wyposażone pomieszczenie.

Stonowany w kolorystyce, przyjemny wystrój to podstawowa zaleta pokoju. Funkcjonalność to jego kolejny atut: do wyposażenia należą przewijak i wygodna sofa, na której można spokojnie nakarmić malucha, z dala od zgiełku panującego w pasażu głównym centrum handlowego. Dodatkowa funkcja to regulacja natężenia światła, która może wpływać na poczucie większego komfortu podczas karmienia czy usypiania dziecka. Kolejnym ważnym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z mikrofalówki, w której można podgrzać mleko czy danie ze słoiczka.

fot. Alfa Centrum Gdańsk
fot. Alfa Centrum Gdańsk

Dla większych dzieci, które mogą się niecierpliwić podczas przerwy możliwe jest rysowanie kredą na specjalnej ścianie w kształcie domku. Także dla nich został zamontowany pod umywalką wysuwany podest, aby mogły bez pomocy rodzica skorzystać z umywalki.

Na stronie Alfa Centrum Gdańsk czytamy:

Dzieci są dla nas – podobnie jak dla Państwa – najważniejsze. Dlatego w trosce o Państwa komfort i wygodę przygotowaliśmy na parterze specjalny pokój Rodzica z Dzieckiem. Mamy nadzieję, że będą się Państwo czuć tu jak w domu!

Zobacz również

mat.prasowe

Czy eliksir młodości istnieje? Znajdź go sama!

We współczesnym zachodnim świecie praktycznie uniwersalnym pragnieniem wszystkich ludzi stało się zachowanie urody i znalezienie ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>