czwartek , 22 Sierpień 2019
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Przedmioty z duszą
fot. Mo
fot. Mo

Przedmioty z duszą

W dobie sklepowych sieciówek nauczyliśmy się doceniać oryginalność, piękno, nieszablonowość i fakt, że możemy posiadać coś jako jedyni na świecie. Dom to takie miejsce, w którym musimy czuć się bezpiecznie, ale także powinniśmy otoczyć się wyjątkowymi przedmiotami. Przedmiotami z duszą.

Mo to rodzinna wytwórnia rzeczy wyjątkowych. Powstała z połączenia zainteresowań i umiejętności trojga twórców – pasjonatki wnętrz, perfekcyjnego majsterkowicza i młodej pani architekt. Projektują i wykonują zarówno elementy wyposażenia wnętrz jak i meble ogrodowe.

Materiały, z których powstają przedmioty w Mo, to głównie metal i drewno. Część drewna pozyskują ze starych mebli, następnie odświeżają je i dają mu nowe życie w swoich projektach. Twórcy pozwalają sobie na pewną surowość w łączeniu metalu, która podkreśla efekt ręcznej pracy, jednak przykładają ogromną wagę do wykończenia mebli, co widać w licznych dopracowanych detalach. Połączenie chłodu metalu i ciepła drewna sprawia, że meble pasują do wielu wnętrz i wpisują się w obecne trendy.

Przez długi czas projekty powstawały tylko na zamówienie i były w stu procentach spersonalizowane. Od niedawna postanowili dodatkowo założyć sklep internetowy, w którym można kupić meble i akcesoria do domu i ogrodu.

Zapraszamy na stronę Mo oraz profil FB

Zobacz również

mat.prasowe

Sprężone powietrze – zobacz jakie to przydatne!

Wyglądające niepozornie, zamknięte w niewielkiej puszce sprężone powietrze, ma wielką moc, bo pomaga czyścić nie ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>