czwartek , 19 Kwiecień 2018

Reklama

Reklama w portalu Zaspa24.pl to gwarancja dotarcia do wielu Klientów w sposób szybki, wygodny i skuteczny. Każdego dnia naszą stronę odwiedza średnio ponad 700 osób zainteresowanych tematyką związaną z dzielnicą Zaspa. Nasze publikacje „linkowane” są także na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook, który regularnie śledzi prawie 2500 osób.

Naszym Klientom proponujemy różne rozwiązania marketingowo – reklamowe.

Banery reklamowe:

Skuteczna i trwała forma zaprezentowania swojej działalności na łamach portalu Zaspa24.pl. Kształt, treść, oraz formy multimedialne ustalane są indywidualnie. Banery mogą być zlokalizowane w różnych miejscach na stronie głównej (maksymalnie 3 banery w rotacji w jednym położeniu) oraz zawarte w artykułach, według poniższego wzorca:Screen całej strony banery główne

 

1)Baner główny – wyraźny, duży, zawsze widoczny, wyświetlanej na każdej podstronie. Preferowany rozmiar to 750 x 200 px.

2)Baner boczny – wyświetlany zawsze w panelu bocznym, po lewej stronie, portalu i na każdej podstronie.

3)Baner dolny – umiejscowiony na samym dole portalu, wyświetlany na stronie głównej.

 

 

 

Ponadto, oferujemy banery umiejscowione pomiędzy wpisami, tylko na stronie głównej:

baner pomiędzy wpisami

 

 

 

 

 

 

 

oraz baner nad publikacjami, wyświetlany nad każdym z artykułów, nie wyświetlany na stronie głównej:

Baner nad publikacjami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto, możemy zaoferować baner typu „zdjęcie w tle” – wyświetlany na każdej podstronie portalu z aktywnym linkiem do strony Klienta.

Zdjęcie w tle

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany: 

Pisany indywidualnie i wedle życzenia dla każdego z Klientów. Opatrzony przynajmniej kilkoma zdjeciami, mapką lokalizacyjną, oraz dokładną ofertą i innymi informacjami zgodnie z życzeniami Zleceniodawcy. Treść do 2500 znaków.

Film reklamowy:

Krótki spot trwający od 1 do 2 minut (lub więcej w przypadku takiej potrzeby), realizowany w rozdzielczości Full HD, z podkładem muzycznym i możliwym dodatkowo – lektorskim.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani reklamą w portalu Zaspa24.pl zapraszamy do kontaktu pod adresem: reklama@zaspa24.pl