poniedziałek , 23 Październik 2017
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Spotkania z podróżnikami w Plamie
fot. A. Szostek
fot. A. Szostek

Spotkania z podróżnikami w Plamie

„Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) i Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszają na jesienno-zimowy cykl spotkań z podróżnikami.

Już 21 września (czwartek, godz. 18.00) wyruszymy na wschód w szaloną podróż deskorolką po Azji. Usłyszymy o próbie przejechania na desce 1000 km wybrzeża Malezji, walce z ulicznym chaosem w Indiach, nauczaniu jazdy na desce buddyjskich mnichów, pomocy młodzieży w Palestynie oraz wszystkim co wynika z pojawienia się z deskorolką na Bliskim i Dalekim Wschodzie.
www.facebook.com/events/1474328869321620

Nieco później, 4 października (środa, godz. 18.00), przesiadamy się na motocykl i ruszamy w 42000 km podróż z Australii do Polski. Trasa będzie wiodła przez: Timor Wschodni, Indonezję, Malezję, Tajlandię,  Mjanmar, Indie, Nepal, Indie, Pakistan, Chiny, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Kazachstan , Azerbejdżan, Gruzję, Turcję, Bułgarię, Serbię, Węgry i Słowację aż do Sopotu!
www.facebook.com/events/125499194851834

Pozostałe pokazy:
16 listopada
23 listopada
14 grudnia

Projekt finansowany jest przez Radę Dzielnicy Zaspa Młyniec. 

Zobacz również

Wspaniala_populaire-deborah-francois

Kino w Blokowisku przez cały wrzesień

„Kino w Blokowisku” to cykl plenerowych pokazów filmowych odbywających się na trawniku przed klubem „Plama” ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>