poniedziałek , 23 Październik 2017
Strona Główna | WYDARZENIA | Aktualności | Veriss hair. Salon fryzjerski w samym centrum Zaspy
DSC02494

Veriss hair. Salon fryzjerski w samym centrum Zaspy

DSC02493Mówi się, że znalezienie dobrego fryzjera jest dla kobiety jak wygrana w lotto. Swoją ofertę mieszkańcom Zaspy i okolic prezentuje salon Veriss hair, który zagościł na fryzjerskiej mapie Zaspy kilka miesięcy temu. Obsługa Veriss hair przy al. Jana Pawła II 4H lok. 3 czeka na klientów od poniedziałku do soboty.

Veriss hair to salon fryzjerski na gdańskiej Zaspie, który gości tutaj od kilku miesięcy . Nowoczesne wnętrze i młody, kreatywny zespół to wizytówka tego miejsca. Świeże spojrzenie na pracę kreatywnego personelu okazało się kluczem do sukcesu!

 

Salon przy al. Jana Pawła II 4H oferuje szeroką gamę usług, a także wiele udogodnień dla stałych klientów. Jednym z nich jest promocja na 7 wizytę w Veriss hair. Warunkiem jest uzbieranie 6 pieczątek. Po uzbieraniu ich panie otrzymują 50% rabatu na strzyżenie, a panowie 7 wizytę mają gratis.

Szczegóły są dostępne w salonie oraz na Facebooku Veriss hair.

Ogólna oferta salonu:

Strzyżenie damskie + modelowanie
Włosy krótkie: 40 zł
Włosy średnie: 50 zł
Włosy długie: 60 zł

Strzyżenie męskie: 20 zł

SALON FRYZJERSKI Veriss hair
al. Jana Pawła II 4H lok. 3
Gdańsk, Zaspa
tel. 572 148 339

DSC02492

 

Zobacz również

IMG_2642

Ogrzewanie na Zaspie. Czas… start!

Wielkimi krokami zbliża się sezon grzewczy, dlatego Spółdzielnia MŁYNIEC apeluje do mieszkańców o prawidłowe ustawienie ...

2 komentarze

  1. Nie polecam, nie można płacić kartą, nie dbają o klienta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>