środa , 19 Wrzesień 2018
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Yorki w Alfa Centrum Gdańsk!
Bez tytułu

Yorki w Alfa Centrum Gdańsk!

yorkiSerdecznie zapraszamy na ósmą już edycję święta psów rasy Yorkshire terrier, ich właścicieli oraz miłośników.
1 października Alfa Centrum w Gdańsku zamieni się w prawdziwy raj dla miłośników tej rasy. Na pasażu czekać będzie wiele atrakcji.

Główną atrakcją będzie konkurs dla Yorków w trzech kategoriach: na najpiękniejszego, najmądrzejszego i najmodniejszego pieska. Sporo emocji budzą także konkursy na MISS i MISTERA całego pokazu i na najpiękniejszego szczeniaczka rasy Yorkshire Terier. Na scenie odbędą się także prezentacje szkolenia pieska, pokaz psiej mody oraz modnych akcesoriów, bezpłatne konsultacje dotyczące wyżywienia piesków i ich pielęgnacji. Dodatkowo dla właścicieli i miłośników tej rasy przygotowaliśmy zabawy z nagrodami.

Ponadto w godzinach 13.00-18.00 będą czynne stoiska sprzedażowe i konsultacyjne oraz kącik malowania dziecięcych buziek. W tym dniu Klienci skorzystać z porad weterynarza oraz zaczipować swojego pupila (20 pierwszych psów- bezpłatnie). Schronisko „Promyk” umożliwi na miejscu adopcję pieska z ich placówki. Zapraszamy w tym dniu także do odwiedzenia stanowiska pielęgnacyjnego po porady groomerskie i pielęgnacyjne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:

Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię i płeć Yorka, skan książeczki zdrowia psa (tylko w przypadku zgłaszania szczeniaków). Zgłoszenia należy przesyłać na adres york.gda@studio2.pl do dnia 29 września do godz. 18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Regulamin konkursu oraz szczegóły nt. akcji znajdują się na naszej stronie internetowej www.alfacentrum.pl oraz w Punkcie Informacyjnym Alfa Centrum w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

1

Wakacje w Trójmieście – dokąd warto wybrać się z dziećmi?

Wyjazd na urlop zawsze wiąże się z całym milionem wątpliwości, pytań i przemyśleń. Czy zabrać ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>