poniedziałek , 28 Maj 2018
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Yorki w Alfa Centrum Gdańsk!
Bez tytułu

Yorki w Alfa Centrum Gdańsk!

yorkiSerdecznie zapraszamy na ósmą już edycję święta psów rasy Yorkshire terrier, ich właścicieli oraz miłośników.
1 października Alfa Centrum w Gdańsku zamieni się w prawdziwy raj dla miłośników tej rasy. Na pasażu czekać będzie wiele atrakcji.

Główną atrakcją będzie konkurs dla Yorków w trzech kategoriach: na najpiękniejszego, najmądrzejszego i najmodniejszego pieska. Sporo emocji budzą także konkursy na MISS i MISTERA całego pokazu i na najpiękniejszego szczeniaczka rasy Yorkshire Terier. Na scenie odbędą się także prezentacje szkolenia pieska, pokaz psiej mody oraz modnych akcesoriów, bezpłatne konsultacje dotyczące wyżywienia piesków i ich pielęgnacji. Dodatkowo dla właścicieli i miłośników tej rasy przygotowaliśmy zabawy z nagrodami.

Ponadto w godzinach 13.00-18.00 będą czynne stoiska sprzedażowe i konsultacyjne oraz kącik malowania dziecięcych buziek. W tym dniu Klienci skorzystać z porad weterynarza oraz zaczipować swojego pupila (20 pierwszych psów- bezpłatnie). Schronisko „Promyk” umożliwi na miejscu adopcję pieska z ich placówki. Zapraszamy w tym dniu także do odwiedzenia stanowiska pielęgnacyjnego po porady groomerskie i pielęgnacyjne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:

Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię i płeć Yorka, skan książeczki zdrowia psa (tylko w przypadku zgłaszania szczeniaków). Zgłoszenia należy przesyłać na adres york.gda@studio2.pl do dnia 29 września do godz. 18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Regulamin konkursu oraz szczegóły nt. akcji znajdują się na naszej stronie internetowej www.alfacentrum.pl oraz w Punkcie Informacyjnym Alfa Centrum w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

mat.prasowe

Forum Gdańsk rusza już 16 maja

Po raz pierwszy gdańszczanie będą mieli okazję zobaczyć Forum Gdańsk od środka już 16 maja. ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>