fot. Loreal

BOTOX teraz także na włosach

BOTOX na włosy czyli FIBERCEUTIC

Ciągłe prostowanie, suszenie, tapirowanie, częste farbowanie, rozjaśnianie i włosy narażone na słońce… To wszystko prowadzi do tego, że nasze włosy stają się coraz słabsze i wyglądają jak potocznie nazywane „siano”.

Czy brutalne strzyżenie to jedyne co nam pozostaje?

Jest dobra wiadomość dla zrozpaczonych właścicielek zniszczonych włosów. Genialna kuracja Fiberceutic L’oreal Professionnel , zwana „botoxem na włosy” to prawdziwy zastrzyk witalności i zdrowia dla uwrażliwionych i osłabionych włosów. Kobiety coraz częściej korzystają z zabiegów poprawiających urodę, więc teraz dostępny jest również zabieg medycyny estetycznej – innowacja w pielęgnacji włosów. To właśnie on sprawi, że nasze włosy… odmłodnieją 🙂

14Zabieg polega na nałożeniu na włosy serum wypełniającego do włosów i pielęgnacji uszczelniającej. W połączeniu produkty te dają niesamowity efekt. Włosy są intensywnie odbudowane, dają wrażenie pogrubienia- to skutek działania cząsteczki Intra-CylaneTM, która wypełnia uszkodzoną lub osłabioną powłoczkę włosa. Po nałożeniu wnika ona w wewnętrzną strukturę włosa, by stworzyć elastyczną, a przy tym silną konstrukcję wzmacniającą włókno i przeciwdziałającą jego uszkodzeniu. Włosy stają się mocne i elastyczne w dotyku oraz są bardziej odporne na ubytki i uszkodzenia.

Nie obcinajcie swoich włosów. Jest Botox 🙂

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA

609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement