środa , 17 kwiecień 2024

Bra’n’beauty – rozmowa dla zaspa24.pl

dsc06708O Bra’n’beauty pisaliśmy kilka tygodni temu. Materiał spotkał się z dużym zainteresowaniem Czytelniczek, dlatego dzisiaj na łamach zaspa24.pl publikujemy rozmowę z Anną Kosznik, twórczynią Bra’n’beauty.

Bra’n’beuty to miejsce wyjątkowe. Oprócz produktów oferujecie Państwo także usługę?

Usługa brafittingu jest w naszym salonie standardem. Wychodzimy z założenia, że ile jest kobiet tyle biustów. Dlatego każda klientka jest traktowana indywidualnie. Nie ograniczamy się wyłącznie do doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Doradzamy jak poprawnie go zakładać, co można zrobić, by poprawić kondycję biustu, instruujemy jak dbać o bieliznę.

Panie potrafią dobrać właściwie biustonosz czy wolą poprosić o profesjonalną pomoc?

Sporo jest klientek, które wiedzą czym jest brafitting, ale nie miały okazji skorzystać z profesjonalnego doboru biustonosza. Zawsze proponujemy pomoc w tej kwestii, ale nie narzucamy się gdy klientka woli wybrać sama.

Jakie błędy najczęściej popełniamy przy doborze stanika?

Niewłaściwie dobrana miseczka źle wpływa na kształt biustu tworząc nieestetyczne „fałdki i bułeczki”, uciska pierś i może być niebezpieczna dla zdrowia. Zbyt luźny obwód obciąża kręgosłup, zwłaszcza przy dużych piersiach, powoduje, że całość biustu opiera się na ramiączkach, które się wpijają w ramiona. Piersi, które nie są uniesione i stykają się z brzuchem zaburzają proporcje sylwetki. Wydaje mi się, że to właśnie są typowe bolączki kobiet.

W Bra’n’beauty stawiacie Państwo na jakość i komfort. Jakie cechy ma dobry biustonosz?

Dobry stanik to taki ,który nie ma pogniecionych miseczek,obwód nie rozciąga się po kilku praniach i co najważniejsze jest bezpieczny i wygodny.

Posiadamy biustonosze polskich i zagranicznych marek. Przy doborze kierujemy się jakością materiałów oraz najlepszymi konstrukcjami. Współpracujemy z producentami specjalizującymi się w szyciu na duże i bardzo duże biusty lub na średnie i małe.

dsc07003Zbliżają się Święta. To prawda, że przygotowaliście Państwo wyjątkową ofertę?

Nie chcieliśmy powielać pomysłu na karty upominkowe stąd pomysł na 'dukaty upominkowe’ które w formie monet są bardzo atrakcyjne.Dukaty są wartości 50 zł i 100 zł(można dowolnie komponować).Pani ,która przyjdzie z dukatami otrzyma nie tylko idealnie dopasowaną bieliznę ale również brafitting i miłą atmosferę przy filiżance dobrej kawy lub herbaty.

27-naklejka-popr

W jaki sposób można nabyć i potem wykorzystać dukaty z Bra’n’beauty?

Dukaty można kupić w naszym salonie stacjonarnym na gdańskiej Zaspie, przy ul. Żwirki i Wigury 4/19. Panie mogą zrealizować dukaty na cały asortyment dostępny w salonie.

Dziękuję za rozmowę.

dsc06992

About Kasia

Zobacz również

[Wideo] Park Jana Pawła II na Rozstajach rozbłysnął świątecznymi ozdobami – w tym samolotem!

Dzielnica Zaspa Rozstaje jest kolejnym miejscem w Gdańsku, które rozbłysło świąteczną choinką. W poniedziałek, 5 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement