niedziela , 7 Marzec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. „12 ważnych opowieści”

W pogoni za karierą, pieniędzmi i dobrobytem zapominamy często o tym, co w życiu jest najważniejsze. Grupa Wydawnicza Publicat robi ukłon w stronę najmłodszych czytelników i oddaje w ich ręce „12 ważnych opowieści”.

Czasy, w jakich przyszło nam żyć nie należą do najłatwiejszych. Zmaganie się z codziennością wielu z nas przychodzi z trudnością, więc brakuje wolnej chwili, by zatrzymać się i pomyśleć o tym, co jest tak naprawdę ważne.

Książka, którą ostatnio miałam przyjemność czytać to pozycja przeznaczona dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Uważam jednak, że niejeden dorosły czytając ją ze swoim dzieckiem uświadomi sobie to, o czym na co dzień zapominamy. Odpowiedzialność, uczciwość, odwaga czy miłość to tylko mała cząstka „spraw” jakie zostały poruszone w tej wyjątkowej księdze mądrości.

W piękny, a zarazem prosty sposób Autorzy w krótkich opowiadaniach zawarli wskazówki jak w łatwy sposób odpowiedzieć dzieciom na nurtujące je pytania. Skomplikowane tematy stają się łatwiejsze. Ta książka może rozwiać mgłę w dorosłych umysłach, która utrudnia zrozumienie najmłodszych.

„12 ważnych opowieści” to książka dla dzieci i rodziców. Powinna znaleźć się na nocnym stoliku każdego malucha, a mamy lub tatusiowie z przyjemnością przeczytają swoim pociechom choć jedną z opowieści przed snem. Cudowne, kolorowe ilustracje zachęcają do zwrócenia uwagi na książkę, która broni się na polskim rynku publikacji dla dzieci swoją mądrością i bezpretensjonalnością.

Zobacz również

Podaruj voucher w prezencie!

Szukasz oryginalnego pomysłu na fantastyczny prezent dla bliskiej osoby na Dzień Kobiet lub z okazji …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *