poniedziałek , 29 Listopad 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Zdjęcie nadesłane przez naszego Czytelnika

Dzieci na dachu sklepu Merkus na Zaspie

Zdjęcie nadesłane przez naszego Czytelnika
Zdjęcie nadesłane przez naszego Czytelnika

Wczoraj otrzymaliśmy informację od naszego Czytelnika, z której wynikało iż na dachu sklepu Merkus na Zaspie bawią się dzieci. Poprosiliśmy Straż Miejską w Gdańsku o zabranie głosu w tej sprawi i ewentualną interwencję.

Po informacji od portalu zaspa24.pl strażnicy natychmiast pojechali na miejsce, by sprawdzić na czym polega problem– mówi Wojciech Siółkowski ze Straży Miejskiej w Gdańsu. – Stwierdzili, że prowadzące na dach sklepu drabinki rzeczywiście są łatwo dostępne dla osób postronnych. Chwilę później patrol udał się do siedziby SM Młyniec, by poprosić pracowników spółdzielni o szybką interwencję i skuteczniejsze zabezpieczenie drabinek – dodaje Siółkowski.

Przedstawiciele SM Młyniec obiecali strażnikom, że w możliwie krótkim czasie zamontują dodatkowe zabezpieczenia. Od razu również postanowili umieścić przy drabinkach informację o tym, że osoby postronne obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na dach sklepu.

Zdjęcia opublikowane na naszym profilu Facebookowym wzbudziły sporo kontrowersji (zobacz TUTAJ ).
Część Czytelników uznała, że niewinne zabawy nie powinny być krytykowane, natomiast druga grupa komentujących z oburzeniem przyjęła fakt, iż sklep Merkus nie zabezpieczył drabinek prowadzących na dach. – To jest właśnie nasze typowe społeczeństwo, człowiek się zwyczajnie martwi, bo może dojść do tragedii a tu fala szyderstw i nienawiści… Sama mam dziecko i nie wyobrażam sobie takich zabaw… – napisała jedna z Czytelniczek.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *