piątek , 24 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. iwoman.pl

Janusz Leon Wiśniewski w Gdańsku

Janusz L.Wiśniewski promuje swoją najnowszą powieść pt. „Grand” w Trójmieście.

fot. Wydawnictwo Wielka Litera
fot. Wydawnictwo Wielka Litera

Janusz Leon Wiśniewski napisał nową powieść, w której sopocki hotel Grand staje się miejscem wydarzeń niezwykłych. Podpatrujemy ludzi, którzy zatrzymali się tu na jeden letni weekend. Zaglądamy do pokojów, by poznać historię życia lokatorów – za każdymi drzwiami toczy się zupełnie inna opowieść.

W dniu 20 maja o godzinie 18.00 w salonie Empik w Galerii Bałtyckiej (al. Grunwaldzka 141 w Gdańsku) odbędzie się spotkanie z Januszem L.Wiśniewskim. O książce z Autorem rozmawiać będzie Iwona Demska. Nowa powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Wielka Litera.

Janusz Leon Wiśniewski Jako pisarz zadebiutował w roku 2001 powieścią „S@motność w Sieci”, na podstawie której powstał film oraz serial telewizyjny, a książka błyskawicznie stała się bestsellerem. Podobną popularnością cieszy się zbiór opowiadań „Zespoły napięć”, powieści „Bikini” i „Martyna”, ta ostatnia napisana wspólnie z Internautami. Nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazała się powieść „Na fejsie z moim synem”. Tłumaczenia jego książek ukazały się m.in. w Rosji, we Włoszech, Holandii, Belgii, w Czechach i na Ukrainie.

Zobacz również

Zaspa Rozstaje. Roboczy spacer po dzielnicy prezydent Gdańska w towarzystwie miejskich i dzielnicowych radnych

O planach wobec betonowej kładki nad al. Rzeczypospolitej, o przyszłości zielonego terenu pomiędzy ulicami Burzyńskiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *