Magdalena Szałkowska „Mój Nowy Jork – szlaki przebyte” w GAK Plama

GAK Plama (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) i Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszają na spotkanie o podróżach w ramach cyklu „Na krańcach świata”.

GAK Plama
Data: 15.02.2024
Godzina: 18:00

„Mój Nowy Jork – szlaki przebyte” to opowieść obrazowana o przebytych szlakach Nowego Jorku oczami gdynianki, filolożki, kulturoznawczyni, menadżerki muzycznej. Zobaczycie kawałek miasta, które nigdy nie śpi, a dzieje się w nim wszystko naraz. Z każdej strony. Jak przetrwać i nie zwariować w NYC opowie Magdalena Szałkowska.

Magdalena Szałkowska – gdynianka i nowojorczanka, menadżerka zespołów Pustki i Pink Freud, z zawodu filolożka i kulturoznawczyni. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim, a kilka lat później wyemigrowała na prawie dekadę do Nowego Jorku. Obecnie, ponownie w Trójmieście, uczy języka polskiego obcokrajowców.

Spotkanie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec w ramach cyklu „Na krańcach świata” – pokazy slajdów, spotkania z podróżnikami.

Jak dojechać do Plamy?
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
– SKM (6 min. pieszo od Plamy): Gdańsk Zaspa
– autobus (5 min. pieszo od Plamy):
Zaspa SKM 01 – 127, 158, 227, 258;
Zaspa SKM 02 – 127, 158, 227, 258
– tramwaj (11 min. pieszo od Plamy):
Startowa 01 – 2, 4, 8;
Startowa 02 – 2, 4, 8, 12

About Zaspa24

Zobacz również

Walentynki w Galerii Zaspa – tworzymy razem niezapomniane chwile!

Już 10 lutego zapraszamy do świętowania Walentynek w Galerii Zaspa! Ten wyjątkowy dzień wypełniony będzie niespodziankami i niezapomnianymi chwilami. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement