poniedziałek , 14 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Nowa strefa gastronomiczna w gdańskim Madisonie

Galeria Handlowa Madison w Gdańsku jeszcze w tym roku zyska nową, komfortową przestrzeń gastronomiczną, uzupełniając tym samym ofertę restauracyjną centrum o nowe i cenione marki. Nowa przestrzeń food-court zostanie zaaranżowana na II piętrze Galerii Madison, w przestrzeni szklanego frontu z widokiem na Starówkę, tuż nad wejściem głównym do centrum.

Dzięki nieszablonowemu podejściu do projektu nowa przestrzeń będzie oferować klientom galerii komfort i wygodę podczas rodzinnych obiadów i spotkań z przyjaciółki, a także możliwość zorganizowania biznesowego lunchu czy spotkania z klientem. Te ostatnie docenią szczególnie najemcy części biurowej zlokalizowanej w dwóch skrzydłach kompleksu Madison Park.

W nowej strefie food court docelowo znajdzie się 5 lokali gastronomicznych. W strefie jadalnianej znajdą się specjalnie zaprojektowane meble oraz elementy małej architektury. W projekcie „Food zone” zaplanowano wykorzystanie naturalnych materiałów takich jak drewno, stal, szkło, które w sposób naturalny będą wpisywać się w architekturę i kameralny klimat obiektu. Wymianie ulegnie także okładzina podłogowa, sufity oraz balustrady.

Nowe lokale gastronomiczne oferować będą szeroki wachlarz smaków. Wśród gastronomicznych marek znajdą się 2 koncepty w systemie dań na wagę: Olimp oferujący dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz LIKE THAI z kuchnią azjatycką. Obecnie prowadzone są także zaawansowane rozmowy z innymi cenionymi brandami wpisującymi się w nowy koncept strefy gastronomicznej Galerii Madison.

Przez cały czas prac w nowej strefie food court Galeria Madison będzie pracować w sposób niezakłócany. Prace zostały zaplanowane w sposób nie mający wpływu na obecne funkcjonowanie galerii, co jest niezwykle istotne przy tego typu projektach.

Zakończenie projektu a także udostepnienie strefy dla klientów zaplanowano na czerwiec.

Realizacja nowej strefy foodcourt to tylko pierwszy etap zmian w Galerii Madison, zaplanowanych na ten rok. Więcej szczegółów już wkrótce.

Zobacz również

Gdańsk Osowa. Powstanie park rozrywki Majaland za 20 mln euro. Kiedy będzie otwarcie?

Inwestycja ma kosztować 20 mln euro, pozwolenie na budowę już zostało wydane. Park rozrywki Majaland …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *