previous arrow
next arrow
Slider

Nowa strefa gastronomiczna w gdańskim Madisonie

Galeria Handlowa Madison w Gdańsku jeszcze w tym roku zyska nową, komfortową przestrzeń gastronomiczną, uzupełniając tym samym ofertę restauracyjną centrum o nowe i cenione marki. Nowa przestrzeń food-court zostanie zaaranżowana na II piętrze Galerii Madison, w przestrzeni szklanego frontu z widokiem na Starówkę, tuż nad wejściem głównym do centrum.

Dzięki nieszablonowemu podejściu do projektu nowa przestrzeń będzie oferować klientom galerii komfort i wygodę podczas rodzinnych obiadów i spotkań z przyjaciółki, a także możliwość zorganizowania biznesowego lunchu czy spotkania z klientem. Te ostatnie docenią szczególnie najemcy części biurowej zlokalizowanej w dwóch skrzydłach kompleksu Madison Park.

W nowej strefie food court docelowo znajdzie się 5 lokali gastronomicznych. W strefie jadalnianej znajdą się specjalnie zaprojektowane meble oraz elementy małej architektury. W projekcie „Food zone” zaplanowano wykorzystanie naturalnych materiałów takich jak drewno, stal, szkło, które w sposób naturalny będą wpisywać się w architekturę i kameralny klimat obiektu. Wymianie ulegnie także okładzina podłogowa, sufity oraz balustrady.

Nowe lokale gastronomiczne oferować będą szeroki wachlarz smaków. Wśród gastronomicznych marek znajdą się 2 koncepty w systemie dań na wagę: Olimp oferujący dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz LIKE THAI z kuchnią azjatycką. Obecnie prowadzone są także zaawansowane rozmowy z innymi cenionymi brandami wpisującymi się w nowy koncept strefy gastronomicznej Galerii Madison.

Przez cały czas prac w nowej strefie food court Galeria Madison będzie pracować w sposób niezakłócany. Prace zostały zaplanowane w sposób nie mający wpływu na obecne funkcjonowanie galerii, co jest niezwykle istotne przy tego typu projektach.

Zakończenie projektu a także udostepnienie strefy dla klientów zaplanowano na czerwiec.

Realizacja nowej strefy foodcourt to tylko pierwszy etap zmian w Galerii Madison, zaplanowanych na ten rok. Więcej szczegółów już wkrótce.

About Kasia

Zobacz również

Warsztat z Instaxami dla dzieci

Warsztat z Instaxami dla dzieci i/lub dorosłych. Dowiemy się, na czym polega haiku i jak …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *