poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Pchli Targ na Zaspie po raz kolejny!

DZIECIĘCY PCHLI TARG

06.06.2015 r. (sobota), godz. 12.00 – 14.00

Wstęp wolny

 

Wymień lub sprzedaj swoje zabawki!

 

Przyjdź 6 czerwca o godzinie 12:00 do Plamy i przynieś ze sobą zabawki, które Tobie już się znudziły, a innym dzieciom wciąż mogą sprawić przyjemność. Przygotuj własne stoisko targowe i zmień się w prawdziwego handlarza lub handlarkę.

W zabawie biorą udział dzieci wraz z opiekunami.

 

Do wymiany możesz przynieść zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnij się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy. Nie przynoś zabawek militarnych!

Na zgłoszenia czekamy do 02.06.2015 r. Możecie zgłosić się wysyłając mail na adres daria@plama.art.pl z takimi oto informacjami: imię i nazwisko opiekuna oraz dziecka; numer telefonu opiekuna; rodzaj zabawek, które do nas przyniesiecie.

 Regulamin wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ

 1. Impreza odbędzie się na terenie klubu „Plama” Gdański Archipelag Kultury przy ul. Pilotów 11 dnia 06.06.2015 r. w godzinach 12:00 – 14:00.
 2. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży.
 3. Aby wziąć udział  w wydarzeniu należy wysłać na adres daria@plama.art.pl lub dostarczyć do klubu Plama GAK przy ul. Pilotów 11 do dnia 02.06.2015 r. zgłoszenie, o którym mowa wyżej.
 4. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej.
 5. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp.
 6. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie.
 7. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.)

 

 

 

„Plama” Gdański Archipelag Kultury

Ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk

Tel. 58 557 42 47

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

2 komentarze

 1. Od razu przypomina mi sie jak wraz z kolezankami i kolegami z Zaspy, zapoczatkowalismy tradycje sprzedawania zabawek, co roku pozniej dołączaly do nas kolejne dzieci.
  Pewnego razu wpadlismy na pomysł, zeby zebrac mirabelki i sprzedawac, interes nie szedł zbyt dobrze, wiec na nastepny dzien ruszylismy z zabawkami, stało się to już pozniej tradycją i przy pasażu na Pilotów, gdzie starsze Panie sprzedawały kwiatki, rozstawialismy nasze stoiska. Fajne bylo to rownez z tego wzgledu, ze dzieci które nie mialyby normalnie pieniazkow na wymarzona zabawke, mogły kupc ja za grosze od kolezanki czy kolegi 🙂

 2. 6.06 to sobota a nie niedziela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *