piątek , 24 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Album twarzy

Policja poszukuje!

Album twarzyProkuratura Rejonowa Gdańsk – Śródmieście wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdańsku prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, w trakcie którego sprawcy ukradli mienie znacznej wartości. Zdarzenie miało miejsce 9 czerwca 2016 roku na Wyspie Sobieszewskiej. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu lub posiadają informacje na jego temat proszone są o kontakt z Policją.

9 czerwca br. policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju na Wyspie Sobieszewskiej, w trakcie którego sprawcy ukradli mienie znacznej wartości. Nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem sprawców pracują policjanci z różnych pionów.

Jedną z osób biorących udział w zdarzeniu jest mężczyzna, którego portret publikujemy. Mężczyzna jest w wieku 40-45 lat, ma ok. 170-175 cm wzrostu i średnią budowę ciała.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego albo posiadają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod numerami telefonów 58 32-16-260, 58 32-16-187 lub pod numerami alarmowymi 997 i 112.

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *