previous arrow
next arrow
Slider
mat.prasowe

Skoki spadochronowe w Gdańsku – spełnij swoje sny o skoku ze spadochronem!

Od dawna marzysz o skokach spadochronowych? Teraz możesz spełnić swoje marzenia w Gdańsku – wykonaj rezerwację już teraz i baw się dobrze!

Skoki spadochronowe to doskonały wybór dla każdego, kto lubi emocje i pokonywanie własnych barier. Jeśli również masz ochotę na niesamowitą zabawę i chcesz dowiedzieć się, jakie emocje towarzyszą profesjonalnym skoczkom, wybierz dla siebie skoki spadochronowe w Gdańsku i przygotuj się na niesamowite przeżycie.

Skoki tandemowe – spadochron dla początkujących

Gdy nie masz jeszcze żadnego doświadczenia w skokach spadochronowych, nie musisz wcale brać udziału w drogich szkoleniach. Możesz wybrać dla siebie skoki tandemowe, które nazywane są także skokami zapoznawczymi. Są one skierowane do osób, które chcą skoczyć pierwszy raz – chcą pokonać swoje słabości, przeżyć wyjątkową przygodę, przekonać się, czy specjalne szkolenie profesjonalne będzie dla nich dobrym wyborem.

Skoki tandemowe odbywają się w dwójkę. W wydarzeniu biorą udział pilot tandemu – instruktor z szerokim doświadczeniem, a także pasażer, którym może zostać każda osoba z wystarczającą odwagą do zrobienia kroku w przestworza. Razem złączeni są uprzężą tandemową.

Główne przeciwwskazania do skoku w tandemie dotyczą głównie wagi powyżej 115 kilogramów i wybranych chorób (wrodzona łamliwość kości, niestabilność kręgosłupa, ostra niewydolność układu krwionośnego i oddechowego, epilepsja).

Do skoku spadochronowego w tandemie nie potrzebujemy żadnych specjalnych przygotowań – badań lekarskich, treningów czy czasochłonnych szkoleń. Przed samym skokiem uzyskamy wszystkie potrzebne informacje, dlatego to idealny wybór dla osób, którym zależy na niesamowitej zabawie, ale bez skomplikowanych procedur.

Poczuj swobodne spadanie na własnej skórze

Skok spadochronowy w tandemie nie jest ryzykowny – w jego trakcie stosuje się specjalne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Podobnie jak inne skoki spadochronowe, także te w tandemie odbywają się z wysokości 3000 lub 4000 metrów.

Wysokość wyskoku jest związana z czasem swobodnego spadania, czyli spadania bez otwartej jeszcze czaszy – to niesamowita okazja, aby doznać tego niepowtarzalnego uczucia, gdy leci się w dół z prędkością nawet 200 kilometrów na godzinę! W przypadku skoku z 3000 metrów spadanie trwa około 30 sekund, natomiast dla 4000 metrów do 60 sekund.

Gdy skoczkowie znajdą się już na odpowiedniej wysokości, pilot otwiera spadochron i następuje kolejna faza – wolnego opadania w kierunku lądowiska. Po kilku minutach opadania ma miejsce lądowanie – jest miękkie i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, nie powodując ryzyka urazów.

Wykonaj rezerwację na swój skok już teraz!

Sezon spadochronowy rozpoczyna się wiosną, ale już teraz można wykonać rezerwację na swój skok albo wykupić voucher i wybrać odpowiedni termin potem. Voucher będzie również doskonałym pomysłem na prezent, na przykład na urodziny, ślub, Walentynki czy inne okazje.

Za skoki spadochronowe w tandemie zapłacimy od 550 złotych w przypadku wyskoku z 3000 metrów oraz od 700 złotych dla wyskoku z 4000 metrów. W cenie około 250 złotych możemy wykupić usługę rejestracji koku, aby mieć niesamowitą pamiątkę z tego wyczynu. Materiały zbiera jeszcze jeden skoczek z kamerą zamontowaną na kasku, więc ujęcia zapierają dech w piersiach.

Więcej informacji dotyczących skoków spadochronowych w tandemie oraz lokalizacji, w których możemy z nich skorzystać, znajdziemy na stronie internetowej: skacz.pl. Do wyboru są również lokalizacje w pobliżu Gdańska, między innymi Pruszcz Gdański!

About Marcin

Zobacz również

Pokonkursowa wystawa plakatu FETA 2022

Gdański Archipelag Kultury Plama serdecznie zaprasza na pokonkursową wystawę plakatu FETA 2022. Zróżnicowana i kolorowa, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *