piątek , 25 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Trening czyni mistrza!

ForFit Zaspa-04834Wiosna to ten wyjątkowy czas kiedy nagle wszyscy pragniemy być piękni, wysportowani i bardzo zgrabni. Niestety rzeczywistość bywa okrutna. Dodatkowe „zimowe” kilogramy towarzyszą nam 24 godziny na dobę, a praca nad pozbyciem się ich bywa żmudna. Jest jednak coś, co motywuje. Satysfakcja po kilku tygodniach treningu, kiedy nasze ciało staje się ładniejsze i przede wszystkim zdrowsze.

Studio Sylwetki FORFIT na gdańskiej Zaspie ma już swoją renomę. W pewnym sensie stało się marką samą w sobie. To tu trenują najbardziej znani w Trójmieście zawodnicy sportów walki. To także tutaj możemy zadbać o naszą sylwetkę pod okiem trenerów.

Jak mówi Pani Justyna ze Studia FORFIT decydując się na wybór odpowiedniego fitness klubu powinniśmy zwrócić uwagę zarówno na dostępny sprzęt jak i kadrę trenerską. Od niej bowiem często zależy sukces naszych ćwiczeń.

Od pewnego czasu modne stają się tak zwane koktajl-bary, w których dostępne są suplementy diety, przyspieszające regenerację organizmu lub kształtowanie sylwetki.

ForFit Zaspa-04846FORFIT prezentuje ofertę nie tylko dla zaawansowanych, ale także dla osób, które w treningach stawiają pierwsze kroki. Można liczyć tu na fachową pomoc i wsparcie specjalistów.

Zindywidualizowany program treningowy pozwoli nam bez przeszkód dotrzeć do wymarzonego celu, czyli pięknego, wysportowanego ciała.

Zobacz również

Budki dla ptaków i domki dla owadów na trójmiejskich osiedlach

Czy mieszka z nami czyżyk? Wróble, mazurki, bogatki, modraszki, pleszki, kopciuszki, oknówki, jerzyki, sroki, sójki, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *