piątek , 24 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

TU SIĘ CZYTA – akcja BOOKCROSSINGOWA w salonach Medicine

fb_kryminalCzy można połączyć modę z modą na czytanie? Marka Medicine dowodzi, że tak. Właśnie wystartowała trzymiesięczna akcja bookcrossingowa TU SIĘ CZYTA, w ramach której klienci odwiedzający wybrane salony Medicine mogą za darmo wymieniać swoje książki na inne i przy okazji zdobyć atrakcyjne rabaty na zakupy. Partnerem projektu jest krakowskie Wydawnictwo Znak.

Akcja została podzielona na trzy miesiące tematyczne. Od 12 września do 9 października trwał miesiąc kryminałów, a wiodącym tytułem jest najnowsza książka mistrza gatunku Marka Krajewskiego pt. „Mock”. Od 10 października do 6 listopada będziemy mieć miesiąc literatury popularnej, z debiutancką powieścią dziennikarki Marzeny Rogalskiej „Wyprzedaż snów” jako tytułem przewodnim. Natomiast od 7 listopada do 4 grudnia czeka nas miesiąc literatury pięknej, w którym swoją premierę będzie miała nowa powieść noblisty Maria Vargasa Llosy „Dzielnica występku”. Każdy z salonów Medicine biorących udział w akcji otrzyma co miesiąc od Wydawnictwa Znak 20 książek do wymiany, w tym 3 nowości.

fb-znakZasady udziału w akcji są bardzo proste. Wystarczy przyjść z własną książką do salonu Medicine i wymienić ją na jeden z dostępnych egzemplarzy. Trzeba jedynie pamiętać, że w danym miesiącu można wymieniać wyłącznie książki związane z jego tematem przewodnim (czyli w miesiącu kryminałów przynosimy kryminały itd.), a wymieniane pozycje muszą być w dobrym stanie i nie mogą być starsze niż z 2012 roku.

Na akcji bookcrossingowej ma szansę skorzystać nie tylko nasza domowa biblioteczka, ale także nasza garderoba. Każdy, kto wymieni książkę, otrzyma bowiem atrakcyjny rabat na ubrania i dodatki Medicine: 30% – jeśli zdecyduje się na zakupy od razu lub 20% do wykorzystania w późniejszym terminie (do 4 grudnia 2016).

Honorowym ambasadorem projektu jest ilustratorka Katarzyna Bogucka, która użyczyła marce Medicine hasła ze swoich plakatów TU SIĘ CZYTA. W czasie trwania akcji w salonach pojawią się również T-shirty z grafikami o tematyce czytelniczej autorstwa Katarzyny Boguckiej oraz Gosi Herby. Czytanie jeszcze nigdy nie było tak stylowe!

Szczegóły promocji: http://wearmedicine.com/tu_sie_czyta-a

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *