previous arrow
next arrow
Slider
fot. www.moto3m.pl

Utrudnienia w ruchu

Gdańscy policjanci informują, że w związku z jutrzejszymi zgromadzeniami należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska, turystów oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się ulicami miasta.

W piątek w godz. 8.00 – 14.00 na ulicach Śródmieścia odbędzie się XIV Parada Niepodległości. O godz. 10.00 uczestnicy parady wyruszą z ul. Podwale Staromiejskie i przejdą pod Pomnik Jana III Sobieskiego, a następnie na Targ Węglowy.

O godz. 8.45 na skwerze przy ul. Starodworskiej w Gdańsku rozpocznie się zgromadzenie. Jego uczestnicy przejdą drogą rowerową i chodnikiem wzdłuż ulic: kartuska, Nowe Ogrody, Hucisko, Targ Drzewny pod Pomnik Jana III Sobieskiego, gdzie dołączą do uczestników parady.

W związku z przemieszczaniem się uczestników zgromadzeń mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców, aby stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy i w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska.

Policjanci z wszystkich pionów będą dbali o bezpieczeństwo uczestników zgromadzeń, mieszkańców oraz turystów odwiedzających Gdańsk. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

Komenda Miejska Policji
w Gdańsku

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *