poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Weekend Szachowy w Alfa Centrum 16-18 maja 2014

W dniach 16 – 18 maja 2014r. w Alfa Centrum w Gdańsku miłośnicy szachów będą mieli okazję zmierzyć się podczas turnieju.

Szachy rozwijają wyobraźnię, umiejętność myślenia strategicznego oraz przewidywania. Uczą także planowania działań na kilka ruchów naprzód. Dyscyplina ta, to także sposób na przyjemne spędzenie czasu w duchu sportowej rywalizacji, w sympatycznym gronie miłośników szachowych roszad.

W Alfa Centrum zawody szachowe są wydarzeniem otwartym zarówno dla członków klubów i stowarzyszeń szachowych, jak i niezrzeszonych miłośników szachów.

16 maja (od 16.30 do 17.15 potwierdzenie obecności graczy)  odbędzie się Turniej Blitza, dzień później – 17 maja (od 10.00 do 11.00 potwierdzenie obecności graczy)  zapraszamy na Turniej Open.    18 maja (od 10.00 do 11.00 potwierdzenie obecności graczy) w ramach Turnieju Juniorów zmierzą się najmłodsi szachiści do 16 roku życia.

Do wygrania atrakcyjne nagrody występujące w postaci bonów zakupowych a dla 120 najmłodszych uczestników turnieju przewidzieliśmy dodatkowe upominki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów, który jest dostępny na stronie www.alfacentrum.pl, a także w Punkcie Informacyjnym oraz do przesyłania zgłoszeń do rozgrywek, które są przyjmowane za pośrednictwem formularza na stronie www.chessarbiter.com lub na adres: szachy@studio2.pl. do dnia 15.05.2014. Dla opieszałych w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zgłoszenia się na miejscu w godzinach potwierdzenia obecności graczy.

Udział w turnieju jest bezpłatny!

ALFA_SZACHY_PLAKAT

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *