previous arrow
next arrow
Slider

Wojciech Tremiszewski – monodram z przymrużeniem oka

Teatr w blokowisku, Plama GAK Poniedziałek, 22 listopada 2021, godz. 19:00 „Adama Mickiewicza próba odnalezienia się w branży rozrywkowej” Wojciech Tremiszewski

Plama GAK zaprasza na monodram teatralny Wojciecha Tremiszewskiego „Adama Mickiewicza próba odnalezienia się w branży rozrywkowej”.

Adam Mickiewicz patrzy z niebios na dół, na swoich rodaków XXI wieku, i uznaje, że brak w narodzie ducha. A może po prostu tęskni za gorączką tworzenia i blichtrem popularności? Tak czy owak dogaduje się z Bogiem i schodzi na ziemski padół, by ponownie spróbować swoich sił jako drogowskaz duchowy Polaków. Tym razem nie zamierza być tylko Poetą! Tym razem spróbuje swych sił jako Komik! Adam zdaje sobie sprawę, że poezja uległa przedawnieniu, więc porzuca trzynastozgłoskowca. Zatrudnia Menedżera i za jego poradą bierze się za modny stand-up comedy. Będzie go uprawiał w klubach i w telewizji, nagra reklamę, wystąpi w talk show, talent show i w ogóle show. A między tym wszystkim będzie królował na bankietach z innymi celebrytami.

Czy jesteśmy gotowi na Wieszcza Reaktywację? Jak Mickiewicz poradzi sobie z twardymi regułami showbiznesu? Jak zabrzmi jego stand-up o ziomkach z epoki Romantyzmu? Czy będzie grał pod publikę, czy wzniesie się ponad nią?

Godzinny monodram o wieszczu narodowym – lekki, śmieszny, a też nieco ckliwy i ze szczyptą rozdzierania duszy w stylu nowoczesno-romantycznym. Rodacy mówią, że jest to rozrywka inteligentna.

Wojciech Tremiszewski – aktor, improwizator, autor, erpegowiec. Członek niegdysiejszego Kabaretu Limo, Warren ze “Spadkobierców”, improwizator w min. W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, W Trzech Osobach, Solo impro. Autor youtubowego Kanału Termosa, na którym publikuje nagrane sesje gier fabularnych.

Bilety: 25 zł na Bilety24:
https://www.bilety24.pl/teatr/1237-wojciech-tremiszewski-monadram-teatralny-70661?id=365846&fbclid=IwAR2rBz5Hz2Gvw9h164CeXy__oUusJ91CqNFrh_2cvEorW3kiLhbnF2Nvs0g  oraz w kasie w dniu wydarzenia.

About Zaspa24

Zobacz również

Warsztat z Instaxami dla dzieci

Warsztat z Instaxami dla dzieci i/lub dorosłych. Dowiemy się, na czym polega haiku i jak …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *