Reklama

Reklama w portalu Zaspa24.pl to gwarancja dotarcia do wielu Klientów w sposób szybki, wygodny i skuteczny. Każdego dnia naszą stronę odwiedza średnio ponad 700 osób zainteresowanych tematyką związaną z dzielnicą Zaspa. Nasze publikacje „linkowane” są także na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook, który regularnie śledzi prawie 4500 osób.

Naszym Klientom proponujemy różne rozwiązania marketingowo – reklamowe.

Banery reklamowe:
Skuteczna i trwała forma zaprezentowania swojej działalności na łamach portalu Zaspa24.pl. Kształt, treść, oraz formy multimedialne ustalane są indywidualnie. Banery mogą być zlokalizowane w różnych miejscach na stronie głównej (maksymalnie 3 banery w rotacji w jednym położeniu) oraz zawarte w artykułach, według poniższego wzorca:Screen całej strony banery główne

1)Baner główny – wyraźny, duży, zawsze widoczny, wyświetlanej na każdej podstronie. Preferowany rozmiar to 750 x 200 px.
2)Baner boczny – wyświetlany zawsze w panelu bocznym, po lewej stronie, portalu i na każdej podstronie.
3)Baner nad publikacjami – wyświetlany nad każdym z artykułów, nie wyświetlany na stronie głównej.
4)Baner pomiędzy wpisami – umiejscowiony pomiędzy wpisami, tylko na stronie główne.

baner pomiędzy wpisamiBaner nad publikacjami

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany:
Pisany indywidualnie i wedle życzenia dla każdego z Klientów. Opatrzony przynajmniej kilkoma zdjeciami, mapką lokalizacyjną, oraz dokładną ofertą i innymi informacjami zgodnie z życzeniami Zleceniodawcy. Treść do 2500 znaków.

Film reklamowy:
Krótki spot trwający od 1 do 2 minut (lub więcej w przypadku takiej potrzeby), realizowany w rozdzielczości Full HD, z podkładem muzycznym i możliwym dodatkowo – lektorskim.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani reklamą w portalu Zaspa24.pl zapraszamy do kontaktu pod adresem: reklama@zaspa24.pl