previous arrow
next arrow
Slider
fot. KMP

50 razy zapłacił kradzioną kartą

Policjanci z komisariatu na Suchaninie zatrzymali 24- latka , który ponad 50 razy posłużył się ukradzioną kartą do bankomatu. Podejrzany płacił nią zbliżeniowo za zakupy. Kartę ukradł swojemu pracodawcy. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na ponad 2,5 tysiąca zł. Wczoraj policjanci postawili 24-latkowi ponad pięćdziesiąt zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu VIII Policji w Gdańsku zatrzymali 24-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą potwierdzili, że zatrzymany przez nich 24-latek, który pracował jako dostawca pizzy, przez kilka ostatnich dni zabierał swojemu pracodawcy kartę bankomatową i bez jego wiedzy podczas wyjazdów z zamówieniem zajeżdżał do różnych sklepów, w których płacił ukradzioną kartą za swoje zakupy. Mężczyzna kupował najczęściej artykuły spożywcze oraz alkohol i papierosy.

Pokrzywdzony o kradzieży karty do bankomatu powiadomił Policję, a straty oszacował na blisko 2,5 tysiąca złotych.

24-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta, ponadto w jego mieszkaniu przebywała poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Wejherowie 17- latka. Dziewczyna zgodnie z decyzja sądu została przewieziona do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Wczoraj funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie dowody postawili mężczyźnie 51 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności

źródło: Komenda Miejska Policji

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *