środa , 17 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

9 nowych najemców w Galerii Wnętrz City Meble

Jak podaje Robert Reich, właściciel firmy GNRR odpowiedzialnej za komercjalizację Galerii Wnętrz CITY MEBLE w Gdańsku na przełomie lutego i marca do grona nowych marek dostępnych w Centrum dołączyło 9 nowych najemców. Wśród nich: Meble Matkowski, Szynaka Meble, WFM Kuchnie, Sinal Dywany Orientalne, MyRollo, Sabina Polskie Meble, Projekt Meble, Decor Home&Design oraz Flize-Gres.

Meble Matkowski nagradzana m.in. Diament Meblarstwa i Dobry Design tworzy kolekcje mebli do jadalni, sypialni i salonu z blisko 35-letnim doświadczeniem. W City Meble zaprezentuje się na powierzchni ponad 540 mkw.

Grupa Szynaka Meble zaprezentuje w City Meble trzy swoje marki. Na powierzchni 250 mkw zaprezentowane zostanie wyposażenie łazienki, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego i biura oraz linia Moelke Kuchnie. WFM Kuchnie z grupy Szynaka, marka nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie, zaprezentuje się na niemal 130 mkw.

Na łącznej powierzchni ponad 14 tyś. mkw. w Galerii Wnętrz CITY MEBLE znalazło miejsce 64 najemców. Aktualnie prowadzone są rozmowy z zainteresowanymi na ostatnie wolne lokale.

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.