środa , 19 sierpień 2026

Eksperymenty w Alfa Centrum

Zapraszamy najmłodszych na spotkanie z nauką. Pięć interaktywnych stanowisk, mnóstwo zabawy i ogrom wiedzy, która zostanie przekazana najmniejszym klientom ALFA Centrum przy ul. Kołobrzeskiej 41c. A to wszystko w najbliższy weekend 19-20 września. Dotknij, odkryj, poznaj! W laboratorium Alfa!

Podczas weekendu 19-20 września w godzinach 13.00-18.00 w Alfa Centrum będą dla dzieci przygotowane interaktywne stanowiska z eksperymentami, z których każde zostanie zaprojektowane w taki sposób, aby dzieci mogły bawiąc się eksperymentować i poznawać świat. Najmłodsi spotkają się z ciekłym azotem, tajemnicami elektryczności, chemicznymi miksturami i eko-robotami. Ponadto na scenie o każdej pełnej godzinie odbędzie się pokaz Science Show. Aby zachęcić dzieci do zgłębiania tajemnic nauki udział w każdych warsztatach będzie premiowany pieczątkami, przybijanymi na specjalnie przygotowanym kuponie. Na pierwsze 100 osób każdego dnia, które skompletują wszystkie pieczątki będzie czekał prezent – pakiet małego naukowca.

Pięć interaktywnych stanowisk, ciekawe pokazy sceniczne, konkursy naukowe, mnóstwo zabawy i ogrom przystępnej i użytecznej wiedzy – tego nie można przegapić w Alfa Centrum!

Więcej informacji na temat akcji na www.alfacentrum.pl

 ALFA_LABORATORIUM_5f

 

Zapraszamy również do śledzenia profilu Facebookowego Alfa Centrum Gdańsk

 

About Kasia

Zobacz również

Kaucjomaty jak paczkomaty. System kaucyjny przenosi się na polskie osiedla

Od początku działania systemu kaucyjnego Polacy zwrócili już ponad 1,5 mld opakowań. Przed operatorami stoją …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement