niedziela , 1 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Eksperymenty w Alfa Centrum

Zapraszamy najmłodszych na spotkanie z nauką. Pięć interaktywnych stanowisk, mnóstwo zabawy i ogrom wiedzy, która zostanie przekazana najmniejszym klientom ALFA Centrum przy ul. Kołobrzeskiej 41c. A to wszystko w najbliższy weekend 19-20 września. Dotknij, odkryj, poznaj! W laboratorium Alfa!

Podczas weekendu 19-20 września w godzinach 13.00-18.00 w Alfa Centrum będą dla dzieci przygotowane interaktywne stanowiska z eksperymentami, z których każde zostanie zaprojektowane w taki sposób, aby dzieci mogły bawiąc się eksperymentować i poznawać świat. Najmłodsi spotkają się z ciekłym azotem, tajemnicami elektryczności, chemicznymi miksturami i eko-robotami. Ponadto na scenie o każdej pełnej godzinie odbędzie się pokaz Science Show. Aby zachęcić dzieci do zgłębiania tajemnic nauki udział w każdych warsztatach będzie premiowany pieczątkami, przybijanymi na specjalnie przygotowanym kuponie. Na pierwsze 100 osób każdego dnia, które skompletują wszystkie pieczątki będzie czekał prezent – pakiet małego naukowca.

Pięć interaktywnych stanowisk, ciekawe pokazy sceniczne, konkursy naukowe, mnóstwo zabawy i ogrom przystępnej i użytecznej wiedzy – tego nie można przegapić w Alfa Centrum!

Więcej informacji na temat akcji na www.alfacentrum.pl

 ALFA_LABORATORIUM_5f

 

Zapraszamy również do śledzenia profilu Facebookowego Alfa Centrum Gdańsk

 

Zobacz również

Nowy, trzeci wymiar w budownictwie – technologie wykorzystywane przez deweloperów

W Polsce według różnych szacunków brakuje od 1,2 do 3 milionów mieszkań. Większość klientów poszukujących …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *