środa , 22 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

A Ty masz już swoją Kartę Mieszkańca?

Darmowe wejście do Europejskiego Centrum Solidarności albo Ogrodu Zoologicznego? Rabat na usługi? Takie korzyści daje Karta Mieszkańca, którą każdy mieszkaniec Gdańska może posiadać!

Karta Mieszkańca umożliwia raz w roku skorzystanie bezpłatnie z 10 gdańskich atrakcji m.in. Europejskiego Centrum Solidarności, gdańskich muzeów, Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, udział w meczu Lechii na gdańskim stadionie, czy wejście na pływalnię. Karta Mieszkańca to też system wielu ulg i rabatów, z których mieszkańcy będą mogli korzystać.

Gdzie zamówić kartę?

Kartę Mieszkańca można zamówić na stronie www.jestemzgdanska.pl/zakup lub klikając TUTAJ

Gdzie ją odebrać?

Posiadając wydrukowane potwierdzenia zakupu karty oraz dokument osoby pełnoletniej potwierdzający prawo do otrzymania Karty (spełnienie jednego z 4 wymienionych warunków). Można samemu udać się do każdego z punktów wymienionych na stronie i odebrać karty dla całej rodziny.

Punkty odbioru znajdziesz TUTAJ

Zobacz również

Poszukujemy rodziców, którzy chcieliby przetestować ekskluzywne pieluszki dla dzieci!

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie: https://www.facebook.com/TestowanieKosmetykowJSHamilton/photos/a.169051056872165/1285672955209964/ Odbierz pieluszki z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *