wtorek , 19 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Absolvent Talent Days w Gdańsku już 5 kwietnia!

12274281_10156294375550083_596796575187083038_nNa największych targach pracy i praktyk w Polsce masz szansę spotkać się z ponad 60 prestiżowymi pracodawcami, otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a nawet zdobyć pracę marzeń. Wiosenna edycja Absolvent Talent Days odbędzie się w 7 miastach – w Trójmieście 5 kwietnia.

Absolvent Talent Days organizuje przestrzeń kontaktu pomiędzy największymi pracodawcami z Polski i zagranicy a młodymi ludźmi szukającymi pracy. Dla studentów i absolwentów wkraczających na rynek pracy to świetna okazja do zorientowania się w ofertach i wymaganiach rynku, a może nawet znalezienia zatrudnienia.

Poznaj Kammela przepis na sukces

Zastanawiasz się, jak stworzyć CV, które zaintryguje rekrutera? Jak opisać dotychczasowe aktywności, by stanowiły prawdziwą wartość dla pracodawcy? Chciałbyś dobrze wypaść na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej? W czasie Absolvent Talent Days liderzy biznesu i eksperci HR rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

12289516_10156306288180083_8842040167453995203_nGościem specjalnym Absolvent Talent Days w Trójmieście będzie Tomasz Kammel – dziennikarz i prezenter telewizyjny. Autor kanału Kammel Czanel podzieli się z uczestnikami wydarzenia wskazówkami dotyczącymi komunikacji i wystąpień publicznych. Cennych rad i wskazówek udzielą przedstawiciele największych firm w Polsce, takich jak: Deloitte, Kemira, Sony, Trefl, Grupa ENERGA, GetResponse, Bayer czy PZU.

W czasie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość skonsultowania CV, sprawdzenia się w próbnej rozmowie rekrutacyjnej i poznania ofert proponowanych przez topowe firmy. Przygotuj się na spotkanie z Twoim przyszłym pracodawcą – w czasie targów masz realną szansę na zdobycie pracy!

Do zobaczenia w Trójmieście!

Absolvent Talent Days jest wydarzeniem bezpłatnym. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony http://talentdays.pl, gdzie znaleźć można szczegółowy program imprezy.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest ABSL. Partnerem technologicznym jest Motorola. Partnerami wspierającymi są Grupa ENERGA, Kaufland, Jeppesen i State Street. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Rzeczpospolita, Eurostudent i Radio ESKA.

Zobacz również

Budżet Obywatelski 2022. Ostatnie godziny – głosowanie trwa tylko do poniedziałku, 18 października

To już ostatnie dni, podczas których można decydować o przyszłości najbliższego otoczenia w dzielnicy, ale …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *