previous arrow
next arrow
Slider

Alfa Centrum Gdańsk zaprasza miłośników planszówek

alfaNajbardziej alfapozytywne Gry Planszowe w Alfa Centrum już 4 i 5 listopada

Jesień już pełni – wraz z nią przychodzi słotna pogoda, na którą mamy swój sposób: rozgrywki gier planszowych w gronie najbliższych.

Planszówki przeżywają obecnie swój renesans. Po pierwsze są doskonałą alternatywą dla komputera i telewizora, a po drugie w planszówki można grać wszędzie – czemu więc nie w centrum handlowym?
Proponujemy spotkanie z planszówkami, które być może będzie dla wielu doskonałą okazją do „odkurzenia” świata fascynującej rozrywki. Gry strategiczne, familijne, słowne, liczbowe, logiczne, karciane i wiele innych – każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość zagrania w grę Pędzące Ślimaki w wersji XXL na scenie!

Zaproponujemy wybór 15 gier, które zostały podzielone według kategorii czasu na długie, średnie i krótkie. Zadaniem uczestnika konkursu jest zebranie po jednej pieczątce z każdego typu gry na kuponie konkursowym.
Pierwszych 100 osób, które w danym dniu, jako pierwsze zbiorą 3 pieczątki, otrzymują upominek w postaci wcześniej ustalonej gry. Każda osoba może wygrać tylko 1 grę w ciągu dnia.

Poczuj i Ty modę na planszówki!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

Premiera Lilli Wenedy Juliusza Słowackiego

W piątek, 26 lutego o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie odbędzie się premiera …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *