piątek , 25 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców – grają również rodzice z Zaspy!

Już 15 października Trzynastka rozegra mecz z drużyną Polanki. O czym mowa? O Amatorskiej Lidzie Siatkówki Rodziców, która jest nową inicjatywą w Gdańsku. W wielu gdańskich szkołach powstały drużyny, których zawodnikami są rodzice uczniów uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjów. Zaspa również doczekała się swojej reprezentacji!

fot. liga.rodzicenasali.pl
fot. liga.rodzicenasali.pl
Drużyna z Zaspy to Trzynastka, która została stworzona w ZESPOLE KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I GIMNAZJALNEGO NR 13 W GDAŃSKU przy ul. Startowej 9.
Pierwszy mecz „naszej” drużyny odbędzie się 15 października o godzinie 13:30 na Morenie przy ul. Marusarzówny 10, a kolejny 22 października przy ul. Meissnera o 15.00.

Czym jest ALSR?

Na stronie Ligii czytamy:

ALSR – Amatorska Liga Siatkówki Rodziców, to inicjatywa oddolna rodziców uczniów jednej ze szkół podstawowych z Gdańska. To projekt mający na celu zintegrowaniu społeczności skupionych wokół szkół, budowaniu ducha sportowej rywalizacji i zasad fair play. To świetna okazja na wspólne spędzanie czasu rodziców grających w siatkówkę, a także ich rodzin dzielnie kibicujących na kolejnych krokach rywalizacji. Od drugiej edycji organizatorem rozgrywek ligowych jest Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe.

15 października mocno trzymamy kciuki!

14642593_1055909741193184_1159831495_n

Zobacz również

Budki dla ptaków i domki dla owadów na trójmiejskich osiedlach

Czy mieszka z nami czyżyk? Wróble, mazurki, bogatki, modraszki, pleszki, kopciuszki, oknówki, jerzyki, sroki, sójki, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *