sobota , 15 czerwiec 2024

Atmosfera przyjazna dzieciom

SONY DSCDla wielu osób dzieci, to najlepsze, co może nas spotkać w życiu. Niestety wciąż są miejsca, gdzie rodzice z dziećmi nie są mile widziani. Często pojawia się problem: gdzie udać się na obiad? W efekcie rodziny zostają w domu, bo na próżno szukać miłych miejsc przyjaznych rodzinie.

Coraz więcej restauracji staje się otwartymi na najmłodszych klientów. Specjalnie przygotowane krzesełka czy małe stoliczki nie dziwią już dzisiaj klientów.
Mały klient jest dla mnie tak samo ważny, jak dorosły – mówi Joanna Olejniczak, właścicielka Baru Restauracyjnego Kalinka.

Na Zaspie mieszka dużo rodzin z małymi dziećmi. I wbrew panującym mitom – małe dziecko nie musi oznaczać wszystkich posiłków w domu, a wyjście do restauracji nie musi być udręka.
Pracujemy właśnie nad menu dla dzieci. Mniejsze porcje dla małych klientów niebawem powinny znaleźć się w naszym jadłospisie – dodaje właścicielka zaspiańskiej Kalinki.

Mały kącik, przystosowany dla maluchów zachęca rodziców do przyjścia na obiad do Baru Restauracyjnego przy ul. Hynka 67.
Miło mi, że mogę przyjść tutaj z moim synkiem. Nie czuję się wykluczona, bo „mam dziecko”, a synek po prostu lubi tutaj przebywać – mówi pani Monika mieszkająca na gdańskiej Zaspie.

Miejmy nadzieję, że takich miejsc na Zaspie będzie coraz więcej. Przecież najmniejsi mieszkańcy dzielnicy również zasługują na uwagę i odpowiednie dla siebie warunki.

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

1 komentarz

  1. 1985sloneczko

    Jeśli chodzi o bar Kalinka to byłam mile zaskoczona właśnie jeśli chodzi o sprawy związane z dzieckiem 😉 po obiedzie poszłam do łazienki a tam… przewijak 😀 od razu poleciałam po swojego Maluszka – już nie musiałam się śpieszyć szybko do domu, tylko przewinęłam dziecko w łazience 🙂 A teraz przyszedł czas i zaczynam obserwować krzesełka do karmienia w restauracjach i tu Kalinka znów prowadzi – możemy śmiało pójść rodzinnie na obiad 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement