poniedziałek , 29 Listopad 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Badanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska

Ankieta badająca poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska została udostępniona na stronie internetowej www.poczuciebezpieczenstwagdansk.badanie.net. Każdy odwiedzający tę stronę może wypowiedzieć się na temat własnych spostrzeżeń dotyczących służby policjantów w mieście.

Link do Ankiety znajduje się również na stronie gdańskiej Policji w zakładce MAPY ZAGROŻEŃ. Wyniki ankiety, która zawiera cztery pytania, będą wykorzystane do planowania działań wpływających na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Ankieta jest anonimowa.

Poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Policjanci z Gdańska dbają o ład i porządek oraz działają na miejscu przestępstw i wykroczeń, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno w domu, pracy oraz podczas wypoczynku. Na stronie internetowej: www.poczuciebezpieczenstwagdansk.badanie.net można znaleźć ankietę, która na podstawie czterech pytań ma dać odpowiedź, czy działania stróżów prawa odnoszą skutek i są dostrzegane przez mieszkańców.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości wypowiedzi na temat policyjnych działań, wszystkie informacje posłużą do zwiększenia efektywności służby mundurowych.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *