niedziela , 16 czerwiec 2024

Badanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska

Ankieta badająca poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska została udostępniona na stronie internetowej www.poczuciebezpieczenstwagdansk.badanie.net. Każdy odwiedzający tę stronę może wypowiedzieć się na temat własnych spostrzeżeń dotyczących służby policjantów w mieście.

Link do Ankiety znajduje się również na stronie gdańskiej Policji w zakładce MAPY ZAGROŻEŃ. Wyniki ankiety, która zawiera cztery pytania, będą wykorzystane do planowania działań wpływających na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Ankieta jest anonimowa.

Poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Policjanci z Gdańska dbają o ład i porządek oraz działają na miejscu przestępstw i wykroczeń, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno w domu, pracy oraz podczas wypoczynku. Na stronie internetowej: www.poczuciebezpieczenstwagdansk.badanie.net można znaleźć ankietę, która na podstawie czterech pytań ma dać odpowiedź, czy działania stróżów prawa odnoszą skutek i są dostrzegane przez mieszkańców.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości wypowiedzi na temat policyjnych działań, wszystkie informacje posłużą do zwiększenia efektywności służby mundurowych.

About Kasia

Zobacz również

[Wideo] Park Jana Pawła II na Rozstajach rozbłysnął świątecznymi ozdobami – w tym samolotem!

Dzielnica Zaspa Rozstaje jest kolejnym miejscem w Gdańsku, które rozbłysło świąteczną choinką. W poniedziałek, 5 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement