previous arrow
next arrow
Slider

Bądź piękna w kilka minut

_DSC1259Większość z nas nie lubi siebie po przebudzeniu. Wydajemy się sobie mało atrakcyjne i „niewyraźne”. Wystarczy jednak kilka ruchów, aby twarz stała się gładka, a zarazem naturalna i gotowa na podbój świata. Z Vipera Cosmetics poranny makijaż zajmuje chwilę!

Makijaż zaczynamy od nałożenia podkładu. Tym, który oczarował redakcję okazał się Star Assistant. Rozprowadza się błyskawicznie i po kilku sekundach „zlewa” się ze skórą, tworząc z nią spójną całość. Utrzymuje się przez wiele godzin, a niedoskonałości cery stają się niewidoczne. Co ważne – nie tworzy efektu maski!

Jednak żaden podkład nie będzie spełniał do końca swojej funkcji jeśli nie zostanie dokładnie przypudrowany. I tutaj do akcji wkracza sypki puder „Face” z filtrem UV. Rozkochuje w sobie opakowaniem (a mówią, że piękno zewnętrzne nie jest ważne!), a dopełnia zauroczenie swoimi właściwościami. Matuje, nie wysusza, a dodatkowo idealnie nadaje się na jesienno-zimową pogodę. Nie straszne mu mżawki i chłód. Zabezpiecza skórę przed wahaniami temperatury.

_DSC1261Policzki proponujemy podkreślić różem „City Fun”. Dlaczego akurat ten kosmetyk? Ponieważ wszystkie odcienie (a jest ich w ofercie aż 13) są naturalne i nie pozwolą na zbytnią „ekstrawagancję”. Wszystkie wiemy, że nadto podkreślone policzki nie dodają uroku. Seria „City Fun” umożliwia dobranie koloru odpowiedniego do urody.

Oczy. Ich najpiękniejszą ozdobą są rzęsy. Ładnie nałożony tusz potrafi zdziałać cuda. Rzęsy stają się długie i zalotnie podkręcone. Tutaj stawiamy na Volumi Lash. Powód? Spełnia wszystkie wymagania. Oddziela rzęsy od siebie, wydłuża je i nie osypuje się na policzki. Podkreśla oko nie sklejając rzęs. Stawiamy mu 5 z plusem!

Na sam koniec pozostawiłyśmy produkt, który naszym zdaniem powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. To MAGNETIC PLAY ZONE czyli modułowy system magnetyczny. Znajdziemy w nim: 2 szminki, błyszczyk (w naturalnych odcieniach) oraz pędzelki do aplikacji kosmetyków. Wszystko „utrzymuje się w całości” dzięki magnesom. Istne CUDO!

Wykonanie makijażu przy pomocy zaprezentowanych kosmetyków zajmuje mniej niż 5 minut, a efekt… cieszy przez cały dzień.

Wszystkie produkty są dostępna na stoiskach marki VIPERA COSMETICS.

About Kasia

Zobacz również

Jakie są zalety aparatów ortodontycznych?

Proste, zdrowe i zadbane zęby nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale również ułatwiają odpowiednie dbanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *