poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Barry jedzie na Mazury!

????????Los  psa o imieniu Barry, który przez 12 lat „pracował” na zaspiańskim parkingu ma swoje szczęśliwe zakończenie!

Dzisiaj, w godzinach przedpołudniowych pies został zabrany, dzięki pomocy Pomorskiej Fundacji Rottka, do hotelu dla zwierząt w Stanisławowie, gdzie spędzi noc. Jutro popołudniu pani Aleksandra, która była zarządcą parkingu, zawiezie psa na Mazury, do miejscowości Wojnowo nad Krutynią, gdzie Barry zamieszka w gospodarstwie agroturystycznym i będzie miał do swojej dyspozycji ogródek, a docelowo całą posesję.

Jednak to nie koniec atrakcji dla „emerytowanego parkingowego”, bowiem na Mazurach na jego przyjazd czeka także czworonożna koleżanka.

Ogromnie cieszy nas fakt, że jako pierwsi dołożyliśmy swoją cegiełkę do nagłośnienia tej sprawy. W ślad za nami poszły także większe media takie jak Radio Gdańsk czy portal trojmiasto.pl.
Dotychczasowi opiekunowie Barego chcieliby też za naszym pośrednictwem przekazać podziękowania Pani Marcie Pogorzebskiej, oraz Nastaszy i Łukaszowi za pomoc w znalezieniu dobrego domu dla psa, który może nieświadomie, ale stał się jednym z najlepiej znanych w ostatnich dniach mieszkańców gdańskiej dzielnicy Zaspa.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *