wtorek , 19 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Gdańscy policjanci wspólnie z Dyrekcją IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku i Zespołem Szkół Samochodowych w Gdańsku zapraszają na debaty społeczne pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie odbędą się 13 i 14 czerwca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy.

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół Samochodowych w Gdańsku zapraszają na kolejne spotkanie dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Debata odbędzie się 13 czerwca br. o godz. 11:00 na terenie szkoły przy ul. Elbląskiej 54/56 w Gdańsku. Dzień później funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu w Nowym Porcie wspólnie z Dyrekcją IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku organizują debatę społeczną na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 na terenie szkoły przy ul. Na Zaspę 31a w Gdańsku.

Debaty mają charakter otwartego spotkania, na które zapraszamy mieszkańców Gdańska, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Podczas spotkania policjanci umówią także działanie programu Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji mobilnej „Moja Komenda”.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu mogą zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

KMP Gdańsk

Zobacz również

Budżet Obywatelski 2022. Ostatnie godziny – głosowanie trwa tylko do poniedziałku, 18 października

To już ostatnie dni, podczas których można decydować o przyszłości najbliższego otoczenia w dzielnicy, ale …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *