poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. www.moto3m.pl

Bezpieczeństwo seniorów – debata na Zaspie

Policjanci z Komisariatu Policji V w Gdańsku zapraszają na debatę dla seniorów. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie odbędą się 9 listopada br. o godz. 10.00 w Domu Opieki „Złota Jesień” przy ul. Hynka 12 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!

Policjanci z Komisariatu Policji V w Gdańsku organizują kolejna debatę dla seniorów, ich rodzin oraz mieszkańców Gdańska. Spotkanie odbędzie się 9 listopada br. o godz. 10.00 w Domu Opieki Złota Jesień” przy ul. Hynka 12 w Gdańsku.

Głównym celem debaty jest uwrażliwienie seniorów na sytuacje, w których można stać się ofiarą przestępstwa, zwiększenie świadomości o tego typu zjawiskach oraz przekazanie informacji jak postępować w przypadku zagrożenia.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami Gdańska o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu mogą zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Serdecznie zapraszamy na debatę, która odbędzie się 9 listopada br. o godz. 10.00 w Domu Opieki „Złota Jesień” przy ul. Hynka 12 w Gdańsku.

Komisariat Policji V w Gdańsku

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *