wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Bezpłatne konsultacje lekarza rodzinnego w ramach NFZ

Dzięki współpracy Centrum Sanitas z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ), w Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas skorzystają Państwo z bezpłatnych konsultacji lekarzy rodzinnych w poradni POZ dla dorosłych.

Troska o zdrowie jest naszym priorytetem. Już od trzech lat na trójmiejskim rynku medycznym, jakością wyróżnia się Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas. Teraz do Państwa dyspozycji oddajemy także możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z lekarzem rodzinnym w poradni POZ dla dorosłych w Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas. Złożenie deklaracji do lekarza pierwszego kontaktu umożliwi Państwu BEZPŁATNE korzystanie z konsultacji lekarza rodzinnego, oraz realizację skierowań przez niego wystawionych np. na badania USG, badania laboratoryjne, EKG czy RTG.

Zachęcamy do wybrania lekarza rodzinnego w Sanitas. Ofertę kierujemy również do osób w Państwa otoczeniu – małżonków, rodziców, dorosłych dzieci, przyjaciół.

Dodatkową korzyścią dla osób, które wybiorą lekarza rodzinnego w Sanitas, będzie możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów naszego Centrum Medycznego po obniżonych cenach.

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas i rejestracji pod numerem telefonu (58) 785-85-55 oraz rejestracji internetowej – http://www.centrumsanitas.pl/o-nas/nasi-lekarze.html . Centrum znajduje się przy ulicy Pilotów 21 w Gdańsku, w pobliżu przystanku SKM Gdańsk Zaspa oraz wizyty na stronie www.centrumsanitas.pl, na której zamieściliśmy pełen zakres świadczonych przez nas usług, listę współpracujących z nami specjalistów oraz wiele innych cennych informacji.

Zespół Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *